Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért tesznek be a családi...

Miért tesznek be a családi kapcsolatok szülő gyermek rovatba is olyan reklámot, ahol a néni zöld pólóban fogdossa magát? Meg szokott jelenni ilyen reklám, pedig mostanában tök normális reklámok voltak az oldalon.

Figyelt kérdés

2021. febr. 7. 11:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%

A) Mert fizettek érte

B) kicselezte a honlap biztonsági rendszerét

2021. febr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes ilyenkor képernyőfotóval jelezni az üzemeltetőnek, én csináltam már, és ő intézkedett.
2021. febr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Érett nős hirdetés, sokféle van belőle, általában nagyjából kulturált hirdetések, kivéve a zöld ruhás, kezdenek bedurvulni. Most épp beixeltem a google-nak hogy ide nem illő tartalom, lehet én nem fogom látni de másoknak megjelenhet.
2021. febr. 7. 11:26
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

Na, akkor nem csak nálam jönnek elő ezek az "érett nők"!


Következetesen jelzem, hogy nem érdekelnek az ilyen hirdetések, de a következő kattintásnál újra ezek jönnek elő.

Régebben a mindenféle gusztustalan fogyasztószerek jöttek elő.

Nem tudom, honnan szedik ezeket. Elvileg az illető böngészési szokásaihoz lenne közük. Amiben van valami, mert időnként jöttek elő valóban ahhoz kapcsolódó dolgok, amiket keresgéltem (pl. gyerekbútor, személygépkocsi). De ilyeneket természetesen nem néztem, és pl. a feleségem előtt kellemetlen is lenne, ha meglátná és a hirdetés alapján azt gondolná, hogy én mindenféle prostituáltak hirdetéseit nézegetem.

2021. febr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%

"Tender MUMS

LOBANTSD

LÁNGRA

ANYUKÁK SZÍVÉT

Regisztrálok"


😕

2021. febr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
38%
A reklámok általában az adott felhasználó érdeklődési körének megfelelően jelennek meg (érdekes, nálam nem kerül elő a magát fogdosó néni, ellenben állateledel, kutyaház, kisbabáknak való dolgok dögivel.), csak mondom. Amúgy meg az oldalon korhatáros a regisztrálás. Ki miatt is kéne szűrniük az erotikus szarokat?
2021. febr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Jaj de jó utolsó, a hozzászólásod egy icipicit jelenthetőnek tűnt nekem, jelentettem is. Hátha így megnézi egy moderátor, elolvassák a kérdést és megnézik biztos jók e ezek a hirdetések. Végülis nem volt durva a hozzászólásod de azért talán így jó lesz.
2021. febr. 7. 11:58
 8/22 anonim ***** válasza:
67%
Icipicit jelenthető? Na milyen szabályt is szegtem meg? Hívd már fel rá figyelmem kérlek.
2021. febr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
6-os, a regisztráció tényleg korhatáros, de már egy hatévesnek is szabad olvasnia az oldalt.
2021. febr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Az értelmetlent ixeltem be a jelentésnél. Mert azért nyilván sok gyerek is olvassa az oldalt.
2021. febr. 7. 12:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!