Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednéd 16 éves lányodnak...

Megengednéd 16 éves lányodnak ezt?

Figyelt kérdés

A lányod kb 5 hónapja van együtt a 18 éves barátjával. A fiú többször is volt nálatok, ismered, kedveled. Még nem aludtak együtt, de többször is töltöttek teljes napokat a fiú lakásában vagy épp nálatok kettesben. Vagyis ha valami meg akart volna történni, nagy valószínűséggel már megtörtént volna... Engednéd-e, hogy együtt ottaludjanak a fiú lakásában?(másik városban lakik a fiú)

Ha nem, miért?

Igen, én vagyok a lány a kérdésben.



2021. febr. 7. 22:34
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
29%
Nem engednem es nem azert, mert nem bizom benne, hanem mert a fiuban nem tudnek bizni. Erdemes varni az elso alkalommal, nemcsak ugy tulesni rajta, persze tombolnak a hormonok ezerrel, de ez egy kulonleges esemeny egy no eleteben. Az ejszaka pedig egesz mas mint a nappal, ezert is megertem a szulo aggodalmat.
2021. febr. 8. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
63%
32, és majd te szabod meg, mikor jöhet el ez az alkalom? Nem vagy ám helikopterszülő, dehogyis!
2021. febr. 8. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
82%

#32

Csak szólok, hogy attól, hogy a lány nem alszik ott, attól még délután kettőkor tudnának szexelni bárhol, ha olyan nagyon akarnának. Nem az együttalvás vagy nem együttalvás ad szexelős lehetőséget. Naiv vagy, ha ezt hiszed. Pont, hogy az egyikük szüleinél alvás ad jobb és nyugodtabb döntési (és élvezeti) lehetőséget, mint egy nappali órákban valahol lezavart szex. A 18 éves fiú bérel egy szobát egy panzióban és déltől este hatig szexelnek, aztán hazamennek és "mi nem aludtunk együtt". Mennyivel jobb ez, mint az, hogy egy hétvégét együtt töltsenek egyikük szüleinél? Én engedném, és tudnám, hogy a lányom bizik bennem, és őszinte hozzám.

2021. febr. 8. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
31%

Nem,de 16 eves es lehet hogy nagyon erettnek hiszi magat,de meg nem az.

Azt nem tudjuk,hogy hany eve ismeri a sracot, csak azt hog miota jarnak. Nem tudjuk, milyen, o most biztosan nagyon szep rozsaszin felhoben van es legyen is,de ne seruljon ha nem muszaj.

2021. febr. 8. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
75%

#35

Szóval szerinted jobb, ha a szülők tudtán kivül, nappal, egy bokorban vagy valahol egy koszos helyen dugnak egyet, vagy jó drágán kivesznek egy szobát pár órára, "kirándulni megyünk a Kékestetőre".

És te, az idióta szülő megnyugszol, hogy még nem volt szex. Gratulálok...

2021. febr. 8. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon sarkitva, fekete-feheren latod ezt 36-os, szo nincs errol, amit leirtal. En itt befejeztem,leirtam a velemenyem, mas kulturkorben vagyunk, mas velemenyen, ez van.
2021. febr. 8. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
76%
28.:Még jutott eszembe.És így legalább egy rossz,ámde hasznos tapasztalatot szerez.A fiú pedig ha annyira erőszakos lenne,a rendőrök utána kimennének hozzá is és bevinnék.Nem igazán csípik a nőket bántalmazó,pláne nem a nőkkel erőszakoskodókat,így azt az éjszakát ő is biztosan megemlegetné,ha meg később ebből még ügy is lenne,akkor meg pláne.
2021. febr. 8. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
26%
Én sem engedném.
2021. febr. 8. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
58%

#1 válaszolónak annyit, hogy én 4 hónapot vártam, hogy megdöntsek egy csajt, nem nagy kunszt, idő kell a bizalomba férkőzéshez.


24/F

2021. febr. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
47%
Az együttalvást engedném, de csak nálunk. Ne "menjen házhoz" a lányom egy olyan kapcsolatban, ami szinte teljes biztonsággal ideig-óráig fog tartani. ŰEgy komolyabb, érett párkapcsolatban természetesen ez más, de 16 éves gyereklányként azért van egy határ.
2021. febr. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!