Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednéd 16 éves lányodnak...

Megengednéd 16 éves lányodnak ezt?

Figyelt kérdés

A lányod kb 5 hónapja van együtt a 18 éves barátjával. A fiú többször is volt nálatok, ismered, kedveled. Még nem aludtak együtt, de többször is töltöttek teljes napokat a fiú lakásában vagy épp nálatok kettesben. Vagyis ha valami meg akart volna történni, nagy valószínűséggel már megtörtént volna... Engednéd-e, hogy együtt ottaludjanak a fiú lakásában?(másik városban lakik a fiú)

Ha nem, miért?

Igen, én vagyok a lány a kérdésben.



2021. febr. 7. 22:34
1 2 3 4 5 6
 41/58 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, úgy látom azért eléggé megosztó a dolog. Viszont azt muszáj leszögeznem, hogy szexről nincs szó, ezt a barátommal már a kapcsolat elején megbeszéltük, mert én még szimplán nem akarok. És ő ezt azóta figyelembe veszi, egyszer sem hozta szóba, nemhogy erőlteti (szerencsére).
2021. febr. 8. 07:49
 42/58 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező! Nagyon naiv vagy, ha azt hiszed, hogy szxről nem lesz szó, ha ott alszol...! Ebből is látszik, hogy kislány vagy még. Ha egy srácnál beindulnak a hormonok, rá fog téged venni arra, hogy olyasmit is megtegyél, amit eredetileg nem akartál. Ezért jobb az ilyen helyzeteket eleve elkerülni! A rossz válaszokat, amik meg fel vannak pontozva, tényleg nem lehet lepontozni, pedig rossz tanácsot adnak a kérdezőnek azzal, hogy ottalvásra biztatják!
2021. febr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
98%

Azért az "aludjunk együtt" eléggé felhívás keringőre ilyen esetben. 18 éves, külön lakik, tehát ketten lennétek, nincs kinek szólni, haza se tudsz menni... Én nem a szüleim engedélyén aggódnék, hanem azon, hogy tudnám-e kezelni, ha az eddig jó fej, mostanra már kanos faszim félreérti a helyzetet és már mégse olyan megértő, hogy csak bújni akar.

Te meg vagy tiltakozol és esetleg erőszak lesz a vége, vagy belemész olyanba, amire a jelek szerint még nem állsz készen (ami szvsz szintén egyfajta erőszak).

Még naiv vagy és persze lehet, hogy tévedek és semmi se lenne, de azért jobb félni, mint megijedni és nem önként rohanni a vesztedbe.

2021. febr. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
18%
Kérdező ha viszont nem lesz szex, akkor nem engedném meg, hogy együtt aludjatok, mert ez a fiúnak kínzás, neked meg szűzqrvaság. Illetve rosszabb esetben erőszakoskodni kezd.
2021. febr. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
38%
Ha nem is lesz szex, azért facsard ki, vagy valamit csinálj vele, mert addig úgy se fog békén hagyni. Miért is hagyna, végig állni fog a farka... vagy ne aludj vele együtt, mert tényleg semmi értelme.
2021. febr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
0%
41.:Szívesen!
2021. febr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
67%

De emberek, attól, hogy ott alszik nem feltétlenül fognak dugni 🤦‍♀️

Én 14 évesen jöttem össze az akkori barátommal, fél év után már aludtunk együtt, de semmi nem történt, másfél éves volt a kapcsolat amikor először lefeküdtünk. Kicsivel a 16. születésnapom előtt, nem, nem bántam meg, igen, felelősségteljesek voltunk, és bizony nagyon jó volt.

Úgyis akkor fogtok lefeküdni amikor készen álltok rá, erre nincsen szabály, hogy mikor jó. Van aki 15 évesen kész rá, van aki 20 évesen se.

Akik szerint meg milyen korai és hogy elkrvult a világ, azok húzzák ki a fejüket a homokból. Mihez képest korai, a szüleink generációjához? Elárulom, édesanyám is 16 volt, és nem lett belőle krva. Matematikus.

Vagy még korábbhoz képest? Amikor 16 évesen már "eladósorban" voltak a lányok? Nevetséges.

2021. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
80%

Egy 18 éves már elég felnőtt ahhoz, hogy tudja kezelni a helyzetet és ne másszon rá a lányra.

Akikre ti gondoltok azok a 15-16 éves fiúk akik még a kanapét is tosznák

2021. febr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
19%
#17: "mihez képest" ?! Egy 16 éves tini testi-érzelmi-szellemi-gondolkodási-mentális fejlettségéhez képest. És csak mert nálatok pozitívan sült el a dolog, még nem garancia arra, hogy a kérdezőnél is így lesz... Én akkor is azt gondolom, hogy semmiről nem marad le, ha vár még vele és nem kezdi korán a nemi életet. Legfeljebb nem lesz belőle matematikus. :)
2021. febr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
10%
#17 helyett 47-es,bocsi!
2021. febr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!