Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednéd 16 éves lányodnak...

Megengednéd 16 éves lányodnak ezt?

Figyelt kérdés

A lányod kb 5 hónapja van együtt a 18 éves barátjával. A fiú többször is volt nálatok, ismered, kedveled. Még nem aludtak együtt, de többször is töltöttek teljes napokat a fiú lakásában vagy épp nálatok kettesben. Vagyis ha valami meg akart volna történni, nagy valószínűséggel már megtörtént volna... Engednéd-e, hogy együtt ottaludjanak a fiú lakásában?(másik városban lakik a fiú)

Ha nem, miért?

Igen, én vagyok a lány a kérdésben.



2021. febr. 7. 22:34
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
87%
Engedném. 5 hónap azért már elég idő, ha csak szexet akarna egy srác akkor nem várt volna ennyit. Mondjuk azért ha még nem volt egy bemutatkozást megejtenék előtte
2021. febr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
91%

Engedném.


A f@$z nappal is feláll, nem tudom miért mindig az együttalvás a téma ilyenkor...

2021. febr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
47%

Alaphelyzetben igen. Most nem. És azért nem, mert ha valamit nem akar, nem tud hazajönni, és én se mehetek érte, csak komoly büntetés árán, emiatt a hülye kijárási tilalom miatt.

Azt viszont megengedném, hogy a fiú aludjon itt.

2021. febr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
94%
Erre csak azt tudom mondani hogy te ismered a szüleid, de az tény, hogy egyes szülőknek az ottalvás dolog valamiért ördögtől való, sok esetben egészen addig amíg a gyerekük otthon lakik. Szóval ha alapvetően eddig racionálisan gondolkodtak a neveléseddel kapcsolatban, (gondolok itt arra hogy elengedtek-e bulizni és ha igen meddig, kivel, hány évesen stb) akkor az alapján amit leírtál nem is kéne hogy kérdés legyen az hogy elengednek-e. Én soha nem adtam okot arra a szüleimnek hogy ne bízzanak bennem, és mindig kérdés nélkül aludtam annál akinél csak szerettem volna, ehhez képest volt olyan barátom akit 8-nál tovább először végzős korában engedtek el a szülei. Viszont 16 évesen gondolom nagyjából azért már látod azt hogy a szüleid mennyire szigorúak.
2021. febr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
8%
Nem, 16 éves.
2021. febr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
19%
Én már boldogan tervezgetném az unokák nevét.
2021. febr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
90%

En azert engednem meg, mert

1. kellokeppen felvilagositottam a lanyomat a nemkivant, koran bevallalt terhesseg kovetkezmenyeirol, es ezzel egyidoben a fogamzasgatlasrol, valamint az oveszerhasznalat egyeb, higieniai elonyeirol

2. a lanyom erett es okos, akit nem a dugjunkmindenaron erdekli

3. ha akarnak szexelni, megtehetik/megtehettek volna amikor amugyis kettesben vannak/voltak

4. a lanyom es a koztem levo bizalmas kapcsolat alaasasa lenne, ha nagyhirtelen el kezdenem tiltani a kapcsolatuk egyes elemeit


Szoval a valaszom igen, megengednem (egy 13 eves es egy 17 eves lany anyukaja)

2021. febr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
86%
Engem engedtek. 4,5 évig voltunk együtt. Tudtuk, hogyan kell óvszert használni...
2021. febr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
85%
Én is megengedném. Ha normálisan fel lettek világosítva akkor valószínűleg lesz annyi eszük hogy védekeznek egyéb probléma meg nem nagyon jut eszembe hogy miért ne engedném.
2021. febr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
94%
10-es, ne zavarjon, hogy a kérdező a LÁNY! :D
2021. febr. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!