Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednéd 16 éves lányodnak...

Megengednéd 16 éves lányodnak ezt?

Figyelt kérdés

A lányod kb 5 hónapja van együtt a 18 éves barátjával. A fiú többször is volt nálatok, ismered, kedveled. Még nem aludtak együtt, de többször is töltöttek teljes napokat a fiú lakásában vagy épp nálatok kettesben. Vagyis ha valami meg akart volna történni, nagy valószínűséggel már megtörtént volna... Engednéd-e, hogy együtt ottaludjanak a fiú lakásában?(másik városban lakik a fiú)

Ha nem, miért?

Igen, én vagyok a lány a kérdésben.



2021. febr. 7. 22:34
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
41%

Pont ezt próbálnám kifejezni kedves 49es, hogy egyáltalán NEM KORAI 16 évesen kezdeni, teljesen átlagos dolog. Sokkal többen veszítik el 16 évesen, mint 18 felett. Inkább az a ritka, ha valaki addig vár, és ez nem újkeletű dolog, nem "amaifiatalok" jellemzője.

De látom sikerült megragadni a lényeget.

2021. febr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
69%

Őszintén nem értem, hogyan sűlhet el rosszul egy első szexuális aktus, hogyha

1. A lány a barátjával veszíti el.

2. A lány is akarja.

3. Védekeznek.

Ameddig nem szexel addig nem lesz tapasztalata. Nyugodtan várhat akár 30 éves koráig is, tapasztalatot nem a sarki boltban 200 forintért fog venni.

2021. febr. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
26%

Neked még nem az ottalvassal kellene foglalkoznod!

16 évesen azt hiszem varhatsz még...

2021. febr. 11. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
30%
Ne viszkess - tanulj!
2021. febr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 SAMpernatural ***** válasza:
85%

53

54

:D

RÉSZBEN igazatok van...részben

De ha most 1-2 hétig neki ez fontos akkor fontos lesz, és lehet ,hogy végül a ""viszketés"" csillapul a nélkül ,hogy "kezelgették" volna.

Én magam is utólag látom be pl.:

-nem kellett volna kis ledsornál éjszakákba nyúlóan olvasni(vagy legalább rendes fénynél),mert most szemüveges vagyok

- ovodában meg kellett volna becsülni a délutáni szundit, mert most már jól jönne

-édesapám mondta hogy az úgy nem lesz jó ,hallgatnom kellett volna rá

-a fogszabályozásomat bekellett volna fejezni, mert mostmár nem tudom

és mind-mind megannyi dolgot látunk vissza nézve jónak, hogy MÁRPEDIG AZ JÓ LETT VOLNA, vagy épp azt ,hogy nem...


53: Igen, varhat is... én Ennyi idősen kezdtem el hímezni meg horgolni és lehet; lehet ,hogy jó volt, de kellett volna, valaki aki mellettem van, IGEN akár arra ,hogy ne "viszkessen" ,akár arra ,hogy sírjak neki, akár arra hogy "együtt legyünk egyedül".

2021. febr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
83%

Érdekes volt visszaolvasni, hogy sok ember mennyire el van hűlve attól, hogy 16 évesen ott aludna egy lány a barátjánál.

Közben ez a közel 50-es generáció ugyan az, ahol fél év ismeretség után megkérte a fiú a lány kezét, ahol 1-1,5 év együttlét után jött az esküvő, esküvő után egyből gyerek, tehát lesarkítva (nagy átlagban) ismerkedés/összejövetel után 1,5-2-3 évvel jött a gyerek. És ez ugyanaz a korosztály, ahol a legtöbb válás van, pedig ők "tökéletesen" csinálták és "megvárták az igazit".

Közben erkölcsi iránytűnek magukat és szüleiket állítják be, miközben a szüleik, a mai közel 70-es korosztály jó része még 16-18 évesen házasodott és 18-20 éves kora felett már vénlány volt, ha nem vették el.

Na akkor most árulja már el nekem ez a "mintakorosztály", mivel jobb az, ha vár még 2 évet vagy megvárja a következő barátját (netalán férjét) és vele lesz rossz? Mivel jobb, mintha most lesz rossz? Vagy mint nagyon sok embernek, köztük nekem is, már az első is jó volt és emlékezetes.

Nagyon sokan hazudnak maguknak és neked is Kérdező. Egy bizonyos kor után minden kapcsolat alapja a szex. Pontosítok, a jó szex. A nőnek és a férfinak is erre van igénye és ha valamelyik fél nem kapja meg, idővel elkezd másfelé kacsingatni. Azért mert 1-2 embernek nem ilyen a házassága és a rossz szex és a rossz kapcsolat ellenére együtt vannak, még nem ez az általános. Ehhez pedig, bárki bármit mond, tanulás és tapasztalat kell. Tanulni lehet könyvből, videókból (ajánlom neked a Hormonmentes és a Tanulom magam youtube csatornákt), de a tapasztalat nem jön magától. Valamikor eljön majd az ideje, hogy lefeküdjetek, közösen döntitek el, hisz mikor. Ez még tini szerelem, lehet az utolsó, az én szüleim is 17 évesen ismerkedtek meg és a mai napig együtt vannak, de az is lehet, hogy már középiskola vége előtt véget ér. Majd hozza valahogy az élet.

Bízol benne Kérdező? Ha igen, menj el, aludj nyugodtan ott. Megbeszéltétek, hogy nem lesz szex, ha bízol benne és mindkettőtök ragaszkodik hozzá, akkor nem lesz. Nyugodt lehetsz. Ha benne bízol, de magadban nem, majd ott eldől, úgyis közös döntés lesz, aludhatsz ott. Nem tartom valószínűnek, hogy ha te akarod, ő fog visszautasítani, de akkor most jött el az első ideje. Ha pedig nem bízol benne, akkor nem kérdés. Ne aludj ott. Ilyen egyszerű.

A sok begyepesedett ál-szendeszűzre meg ne hallgass. Abban az időben, ugyanúgy lefeküdtek egymással a fiatalok, tudom, mert én is ott voltam, én is láttam, én is hallottam. Az egyetlen különbség, hogy akkoriban ciki volt ha kiderült, most meg elfogadják és természetes. Ez utóbbit nem tudják feldolgozni azok, akik annyira fiatalnak tartanak, nemhogy a szexhez, az ottalváshoz.

2021. febr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
29%
Akkor se viszkessen! Punktum.
2021. febr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
81%
7: nem a neve a lényeg, hanem hogy egészséges legyen.
2021. febr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!