Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednéd 16 éves lányodnak...

Megengednéd 16 éves lányodnak ezt?

Figyelt kérdés

A lányod kb 5 hónapja van együtt a 18 éves barátjával. A fiú többször is volt nálatok, ismered, kedveled. Még nem aludtak együtt, de többször is töltöttek teljes napokat a fiú lakásában vagy épp nálatok kettesben. Vagyis ha valami meg akart volna történni, nagy valószínűséggel már megtörtént volna... Engednéd-e, hogy együtt ottaludjanak a fiú lakásában?(másik városban lakik a fiú)

Ha nem, miért?

Igen, én vagyok a lány a kérdésben.



2021. febr. 7. 22:34
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
67%
Nekem négy lányom van. A három legidősebb ezekben az életkorokban kezdte el a nemi életet: 15, 15, 14. Mind a háromnál már ott aludtak a srácok ennyi idősen. (Én egyedül ahhoz ragaszkodtam eleinte, hogy a srácok jöjjenek hozzánk aludni, ne fordítva. Bár a 14 éves már aludt ott a barátjánál pont a múlt héten.) Szóval a kérdésre válaszolva: persze, engedtem.
2021. febr. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
72%

Miért ne engedném? 16 éves, majd biztos kikötöm a pincében, nehogy megdugódjon. Hülyeség.


Érthető persze, ha egy szülő félti az egy szem lányát az elkurvulástól, de azt nem azzal lehet megakadályozni, hogy letiltjuk a párkapcsolat intézményéről. Ha 16 éves koráig nem sikerült úgy nevelni, hogy ne legyen ribi, akkor megette a fene az egészet, úgyis az lesz. Ha meg sikerült, akkor kár izgulni.

2021. febr. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
22%
Jesszum, hát még csak 16 éves!! Nem, hova siet?! Fél, hogy othagyja a kis csávója?! Én tuti nem örülnék, még korai! Nagyon szomorú, hogy így elkrvlt ez a mai világ és gyereknek gyereke van, hogy a mai lányokban semmi tartás, semmi önbecsülés nincs. Aztán meg csodálkoznak, hogy huszonéves korukra kiégnek és hogy a pasik csak használják őket. Na, ezért nem tisztelik ma a nőket...! Elkeserítő! :(
2021. febr. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
78%
Tizennégyes te hülye vagy. A mai srácok már 13 évesen vágják a dp technikát, a fiúk meg elvárják a csajoktól akik meg is teszik... van két öcsém, eléggé képbe vagyok ezekkel (sajnos).
2021. febr. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
24%
Az meg még inkább elszomorító, hogy anyukák erre áldásukat adják. Hát persze, had krják csak szét a gyereket minél hamarabb, hisz ez a normális?! :( Nem, ez nem normális!! Hányok ettől a mai világtól! 🤮
2021. febr. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
77%

Le leszek pontozva, de nem engedném. Igen, sz*xelhettek nappal is, ez igaz. De ehhez még akkor is túl fiatal vagy. Az is nagyon fontos, amit az egyik korábbi válaszoló említett, hogy ha olyan lenne a helyzet, haza sem tudnál menni. Én is 16 éves voltam, amikor megismertem életem szerelmét, de eszembe sem jutott, hogy nála aludjak (igen, konzervatív szüleim vannak, és igen, engem is annak neveltek, de egyiket sem bántam sem akkor, sem azóta).

Addig nem mennék, ameddig egyes szülők, hogy akár az otthon élő felnőttet is korlátozzák vagy hogy X évig várj vagy ilyenek.

2021. febr. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
63%
15-ös: az öcséid csak azért tehetik ezt meg, mert a buta kislányok hagyják magukat, sajnos..!
2021. febr. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
64%
Érdekes, hogy vannak válaszok, amiket nem lehet lepontozni, de a normálisakat meg nem lehet fel... Kérdező! Azért ezt még gondold át, ne siesd el, nem kell senkinek megfelelned, pláne egy kanos kiskölyöknek, hogy beléd élvezkedjen. Az első amúgy sem mindig sül el jól, várd meg az igazit!!
2021. febr. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim válasza:
74%
Nekem is konzervatív szüleim vannak,most aludtam ott elsőnek a barátomnál (18 évesen) Nálunk ez az ‘’ottalvosdi’’ valahogy nem divat,pedig sokszor vágytam rà,nekem nincs kedvem a szüleimmel ilyeneken vitatkozni ezért úgyhogy majd ha eljön az ideje összeköltözünk.A kérdésre vàlaszolva:Nem,én sem engedném a lányomnak,így lettem nevelve 🙄 bőven rá ér még ez szerintem vannak ettől fontosabb dolgok is😊
2021. febr. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 SAMpernatural ***** válasza:
84%

Én is 16 voltam, a barátom 1x eljött én pedig 2x mentem hozzá. Személy szerint már vágytam arra ,hogy valami intimebbet csináljunk. Mikor odakerült a helyzet akkor mégis úgy döntöttem ,hogy nem ,nem teszem meg és haza jöttem. Erőszakos volt a fiú;pár hét múlva (szülinapomon xd) szakítottam vele.

Hamarosan 18 leszek Anya nem olyan rég mondta,hogy ő nem bánta volna ha megtettem volna, de nyilván nekem (és a fiúnak )van benne a legnagyobb döntése elvégre mi csináljuk na...

Ha magad késznek érzed rá akkor tedd meg, de gondold át "később is helyesnek fogom tartani akkor, ott és VELE?" Ha igen;akkor gyerünk csináljátok (megfelelő védekezéssel stb stb...)

2021. febr. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!