Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednéd 16 éves lányodnak...

Megengednéd 16 éves lányodnak ezt?

Figyelt kérdés

A lányod kb 5 hónapja van együtt a 18 éves barátjával. A fiú többször is volt nálatok, ismered, kedveled. Még nem aludtak együtt, de többször is töltöttek teljes napokat a fiú lakásában vagy épp nálatok kettesben. Vagyis ha valami meg akart volna történni, nagy valószínűséggel már megtörtént volna... Engednéd-e, hogy együtt ottaludjanak a fiú lakásában?(másik városban lakik a fiú)

Ha nem, miért?

Igen, én vagyok a lány a kérdésben.



2021. febr. 7. 22:34
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
40%
Nem hiszem el, hogy milyen anyák vannak...! :( Kérdező! Ha nem fekszel le a barátoddal és elhagy, akkor jó döntést hoztál. Ha nem hagy el, akkor is, hiszen tudni fogod, hogy igazán téged szeret és nem csak a tested kell neki..!
2021. febr. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
93%
Mi a különbség aközött,hogy amúgyis voltál nála,meg hogy ott is aludnál mostmár?Nem sok.Szóval persze,megengedném,mivel nem oszt,nem szoroz.
2021. febr. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
28%

#23: És ha most a fiú olyat akár, amit eddig nem csináltak? És a lány nem? És a srác besértődik?

Akkor a lány hogy jut haza?

2021. febr. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
19%
24.:Figyeljél már,ne tartsál már föl engem a hülyeségeiddel.Jó?Én nem értem a fajtádat,én a kérdésre szoktam válaszolni,nem a másikba kötök bele,mert a véleménye nem egyezik az enyémmel.Ezt fogadd el.Vagy nagyívbe érdekel is téged,csak kötözködni akarsz,kicsi troll.
2021. febr. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
81%

Igen

Nekem is engedték anno, 16és fél évesen. 8 évig voltunk együtt

2021. febr. 8. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
84%

Egyszer egy 17 éves lány ismerősömnek az apja nem engedte, hogy ott aludjon a fiúnál, mert "milyen dolog ez". Hetekig ez ment, majd amikor már majdnem 3/4 éve együtt voltak, elszólta magát a lány, hogy "de hát miért? A f.sz nappal is feláll". Rá pár napra ott aludhatott náluk a srác és még egy pár évig együtt voltak.

Hogy ez valóban így történt-e vagy sem, én nem tudom, nem voltam ott. De azt tudom, hogy a szigorú apja egyik napról a másikra megengedte, hogy egymásnál aludjanak, illetve kb 2-3 évig együtt voltak.

Szerintem már elég nagy 16 évesen ahhoz, hogy a barátjánál aludjon, pláne ha már lassan fél éve együtt vannak. Vagy jobb lenne, ha egy "barátnőjénél" aludna, aztán egyszer csak lebukna, hogy mégsem?

2021. febr. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
76%

#25: A kicsi troll 48 éves nő, aki szintén volt valamikor 16, és aki volt, hogy rávágta a pasira az ajtót!

Az enyém a hármas válasz, le lehet ezt is pontozni, de fenntartom, hogy igenis a lánynak kell, hogy első ottalvásnál lehetősége legyen nemet mondani bármire, és legyen lehetősége hazajutni, ha valami úgy alakul!

Kijárási tilalom van, kemény csekkek röpködnek a megszegőknek. Első ottalvásnál, ha a lánynál történik, tuti nem okoz neki semmi életre szóló traumát! Aztán ha már nincs kijárási tilalom, mehet a lány is a fiúhoz!

Téged akartak már megerőszakolni? Mert engem igen. És nem idegen, hanem a legjobb barátom. Csak akkoriban még nem volt mobiltelefon, hogy hazaszóljak a szüleimnek, hogy jöjjenek értem! Busz meg nem volt éjszaka... De legalább nem került tízezrekbe, hogy elindultam éjszaka gyalog.

2021. febr. 8. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
80%
28.:Jó,akkor elnézést,mellényúltam.De attól még el kell fogadni,hogy nem egyezhet az én veleményem a tiéddel.Nem fogom azzal se föltartani egyikünket se,hogy most én erre írok ezt,te meg azt,és folytatólagosan tovább.És szerencsére engem még nem akartak megerőszakolni,(be is ba..na XD)mert fiú vagyok.
2021. febr. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
79%
28.:De a 24-es kérdésedre is válaszolva,most már van mobiltelefon.
2021. febr. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
32%
28.:És még valami,ha ez történne,és találkozna rendőrökkel,elmesélné azt ami történt vele,nemhogy nem büntetnék meg,de kötelességük lenne hazavinni,vagy ha ők nem érnek rá,akkor beszólni a kapitányságra az eset miatt,és vagy bekísérik odáig és onnan másik kocsi haza,vagy ha nem,akkor ott megvárhatja az első járatot,ha nincs pénze,valószínű azt is dobnak neki össze.Valószínű enni és inni is kap,ha megkéri őket.A fiút meg utána lekell sz.rnia,jó magasról,ennyi,megvan oldva.
2021. febr. 8. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!