Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek ha a gyermeketek...

Mit tennétek ha a gyermeketek megcsalná a párjukat? Esetleg még ha otthon lakik haza vinne valaki mást mikor kapcsolatban él?

Figyelt kérdés

2021. febr. 9. 15:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
85%
Volt pasim ezt megtette velem, a hátam mögött 3 hónapja járt egy másik lánnyal, mikor megtudtam. Közben felvitte a közös lakásunkba, mikor én elutaztam munka miatt és a szüleihez is elvitte vasárnapi ebédre egy ilyen alkalommal. Ezután 2 héttel tudtam meg teljesen véletlenül. Örültem volna, ha valaki szól, mert kegyetlenül megalázó volt, ahogy hülyét csinált belőlem.
2021. febr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
42%
Az ilyen férfiak nagyon kapósak általában 3 nőjük is van egyszerre, de a lányok nők döglenek értük, szóval jó csinálják
2021. febr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
53%
Biztosan elmondanám neki hogy szerintem nem volt helyes amit tett, de igazából nem csinálnék ebből ügyet, nem büntetném meg vagy szidnám le ha erre gondolsz. Azt viszont biztos nem engedném meg hogy az én házamban csalja meg a párját, főleg ha ismerném azt. Nyilván ha kiderülne hogy az én házamban csalta meg akkor sem csinálnék ebből ügyet, de ha a szemem előtt próbálnák megtenni akkor biztos nem férne ez bele nekem.
2021. febr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
80%

Megbeszélném vele, hogy erkölcsileg és más szempontból sem jó választás.

Például STD -t könnyebb így elkapni ezért időnként menjen el vizsgálatra vagy egy nem kívánt terhességet nehezebb megbeszélni a partnerekkel.

Szankciókat biztos nem alkalmaznék vele szemben mert szeretném, hogy merjen hozzám fordulni ha bajba kerül.

2021. febr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
14%

"Megbeszélném vele, hogy erkölcsileg és más szempontból sem jó választás.


Például STD -t könnyebb így elkapni ezért időnként menjen el vizsgálatra vagy egy nem kívánt terhességet nehezebb megbeszélni a partnerekkel.


Szankciókat biztos nem alkalmaznék vele szemben mert szeretném, hogy merjen hozzám fordulni ha bajba kerül."



Én ezzel a szentbeszéddel hátbalapogatnálak,

és mondanám, hogy jól van nyugodj meg. "Úgy lessz"...

2021. febr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
37%
Ez több mindentõl függ, hogy van e gyerek, mióta vannak együtt stb,ha csak 2 hete vagy évek óta.
2021. febr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
77%
Nem mindegy hogy mennyi idő után akar a gyerekem hülyét csinálni a párjából. Több éves kapcsolat, házasság esetén tuti hogy szólnék.
2021. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
90%
Haza biztos nem hozhatnak másik lányt, amíg nem közli a barátnőjével, hogy vége. Nem szólok bele, de ilyenhez nem is asszisztálok.
2021. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
88%
Hiába a gyerekem, hozzám nem hozhatná haza azokat a lányokat akikkel csalni akarja a barátnőjét. Zárja le a kapcsolatát és utána hozhatja az új csajt/csajokat. Soha senkinek nem falaztam, pedig többször is megkértek már rá. Nekem ez nem fér bele, tisztességtelennek tartom a barátnővel szemben.
2021. febr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
18%
Honnan tudod, hogy megcsalja? Volt már itt olyan kérdés, hogy egy szülő ok nélkül találta ki, hogy a gyereke biztosan megcsalja a barátnőjét.
2021. febr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!