Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek ha a gyermeketek...

Mit tennétek ha a gyermeketek megcsalná a párjukat? Esetleg még ha otthon lakik haza vinne valaki mást mikor kapcsolatban él?

Figyelt kérdés

2021. febr. 9. 15:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
22%

Az előítéletes válaszokból jól látni, hogy -a válaszolók szerint- kizárólag a fiúk csalják meg az ártatlan kis leánykákat.

A lányok viszont még az életben nem csaltak meg soha egyetlen fiút sem.

2021. febr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
60%

Nem is ismerek olyan, aki látott már olyant, aki tud ilyesmiről.

A lányok szentéletűek...

2021. febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
80%

#21

Két fiam van, ezért írok barátnőket. Nem lányos anyaként gondolkodok.

19-es voltam.

2021. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
40%
Többet nem kéne hazajönnie.
2021. febr. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
77%

Valószínűleg megmondanám neki, hogy akkor szerintem ideje rendezni a sorait a megcsalt féllel, mert ez így nem korrekt.

Lehet azzal jönni, hogy felnőtt meg semmi közöm hozzá, de amíg együtt élünk ne kelljen már falaznom meg jópofiznom neki, ha hozza a megcsalt párját....

Természetesen, ha megmondja a párjának, azt pedig nem érdekli, akkor lelkem rajta, de biztos elgondolkodnék, hogy mit rontottam el ennyire a nevelésében.

2021. febr. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
77%

Én valószínűleg meglepődnék, ha 1x csak mással toppanna be.

Simán megkérdezném, hogy ő kicsoda, és mi lett X Y-nal?

2021. febr. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!