Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elvált szülők gyerekei,...

Elvált szülők gyerekei, titeket látogatott apukátok a válás után?

Figyelt kérdés
2021. febr. 15. 16:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Jah főleg hogy ő kapta a felügyeletet. Anyámat viszont 6 éves korom óta nem láttam.
2021. febr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Havonta egyszer hétvégén jött és elvitt magával vásárolni (ételt).
2021. febr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Amikor elváltak, 5 évre eltűnt. Komolyan nem tudtuk él-e még egyáltalán. Persze pénzt sem láttunk...

Majd hallottunk pletykákat,hogy épp merre jár. 17 voltam mikor írt egy hosszú levelet,amiben bocsánatot kért és kérte,látogassuk meg ha akarjuk. Végül belementünk. Jelenleg évente egy hetet ott vagyunk,ill.hetente beszélünk telefonon. De szeretni sosem fogom igazán.

2021. febr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Én mentem hozzá (7-9évesen,persze ha otthon volt),de nagyon ritkán eljött értem,aztán megszakadt a kapcsolatunk.Az volt a kifogása,, ha ÉN nem keresem,akkor minek zavarjon.Persze ő mindent megtett.
2021. febr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
85%

Válás után (2 éves voltam) egy darabig amíg a kb 3-4Km-rel arrébb lévő szomszédfaluban éltünk az anyai nagymamámnál először hetente, majd két hetente látogatott, majd (nagyjából 1,5 év múlva) arrébb költöztünk kb 100-110Km-t és borzasztó riktán látogatott "fater", de kb 3-4 éves koromtól nem is igénylem ugyanis a helyébe lépett egy másik férfi aki gyakorlatilag az apám, csak név ügyileg nem. A gyerektartást (hagy ne részletezzem mennyit) fizeti azóta rendesen, de lassan 1,5 éve nem láttam, nem sok mindent tudok felőle, de talán úgyérzem, nem is igazán érdekel.

Sose éreztem felőle azt az igazi szeretet így én sem tudtam mit viszonyozni :)

2021. febr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem volt rám ideje.
2021. febr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
92%
Én nem a gyerek vagyok, hanem az anya a szituban. Első házasságom hamar véget ért, nem volt még egy éves a gyerek. Az apjával tarottuk a kapcsolatot ami úgy nézett ki, hogy nagyrészt én vittem az apjához a gyereket ( persze nem csecsemő korában hanem 2-3 évesen, addig ő jött ). De akkor is az apai nagyanyja volt a gyerekkel. Aztán 5-6 éves korában azt mondtam, hogy hülye vagyok én, hogy a helyébe hordom a gyereket akkor sem nagyon foglalkozik vele?! Gyerektartást addig sem kaptunk csak néha vett neki ezt-azt. Azóta híre-porát sem láttuk, pedig itt lakik a szomszéd faluban. A fiam 7 éves korától van mâsik aja, aki becsülettel felnevelte, saját fiaként. A férjemet tekinti apjának. Azóta 27 éves, az idén végez molekuláris biológus-, biomérnökként.
2021. febr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
83%

Nekem, mint az első válaszolónak. 8 éves voltam, mikor elváltak, mivel egy faluban laktunk, mindig én mentem hozzá, mindig én kerestem. Aztán gyakran megesett, hogy én elmentem hozzá, ő meg beült a kocsiba és elment valahova, mert dolga van, vagy ott volt, de nem szólt hozzám.

Pár év múlva meguntam, többet nem mentem, ő sem keresett. Az anyja, azaz a mamám mondta, hogy hát a fiatalabbnak illik keresni az időset, így ne csodálkozzak, hogy ő egyáltalán nem keres. 15 éve nem tudok róla semmit.

2021. febr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
A mamânak nincs igaza. Az apának kell keresnie a gyermekét és törődnie vele.
2021. febr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
97%
Korlátlan láthatás volt, akkor taliztunk, amikor akartunk. A mai napig jó a kapcsolatunk, ha ritkábban látjuk is egymást, szinte naponta beszélünk. Pedig már régen felnőtt vagyok, saját élettel. De valahogy kialakult bennünk, hogy ne szakadjunk el egymástól.
2021. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!