Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elvált szülők gyerekei,...

Elvált szülők gyerekei, titeket látogatott apukátok a válás után?

Figyelt kérdés
2021. febr. 15. 16:09
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Heti kétszer vitt el minket apu láthatásra, egy hétköznap délután és péntek-szombat. Lehet, hogy néha másképp alakult, de szerintem többet foglalkozott velünk, mint a szétköltözés előtt. Az anyagi támogatást illetően sem volt fukar, szerintem sokkal többet segített be az ellátásunkba, mint amit bármilyen bíróság megítélt volna. (A történet vége az, hogy a szüleim kibékültek és azóta is együtt élnek - talán nem véletlen.)
2021. febr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 aldiss válasza:
92%

8-9 lehettem, mikor anyuék elváltak. Előtte minden, amire emlékszem az xar volt. Tányér törés, veszekedés...Volt, hogy apum négykézláb bebaszva jött az 1. osztályos "ballagásomra", anyum meg összeverte.

Válás utánról csak mosolygós dolgok jutnak eszembe. Igazi hétvégi apuka lett. Szombat délelőtt jött szín józanon, társasoztunk, vasárnap kacsameséket néztünk. És ha elegük lett egymásból apum haza ment. Semmi veszekedés, csak mosolygás és a a jó dolgok.

Mikor 16-17 lettem már hét közben suli után már én mentem át hozzá. "A"- team-et néztünk és a csajokról beszélgettünk. És Nem kellett lopnom a cigijéből, mert magától adta. Többször felajánlotta, hogy ha nincs hova vinnem a csajomat, akkor ott a pecója és ő elmegy sétálni. (Volt, hogy éltem az ajánlattal)

A halála előtti pár hónapban (akkorra már elmúltam 20) már az élet és a világmindenség "nagy" dolgairól beszélgettünk. Akkor volt képes elmesélni, hogy mért úgy viselkedett, ahogy és mért úgy élte az életét ahogy élte. Hogyan bánt vele az apja és a nagyapja. Akkor bocsájtottam meg neki minden korábbi szart.

2021. febr. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
22, teljesen átérzem, szép amit írtál itt a sok nehéz sors mellett
2021. febr. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

5 éves voltam mikor elváltak a szüleim.

2 hetente péntektől vasárnapig vitt, de főleg azért, mert a nagyszüleim szerettek volna látni. Aztán ahogy nőttem és én mentem önállóan a nagyszülőkhöz el-elmaradtak a kapcsolattartàsok.

Nem is tudunk miről beszélni a 'hogy vagy?' kérdésen kívül. Nem is ismerjük egymást szinte. 🤷‍♀️


Most kb. fél km ha van köztünk, születésnapokon, névnapokon, valamit karácsonykor keressük egymást.

2021. febr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
54%
Nem, mert vele éltem.
2021. febr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!