Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon brutális dolgot tudtam...

Nagyon brutális dolgot tudtam meg. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Muszalj kiirjam magamból, mert most egy világ omlott össze bennem. Anya 54 éves, apa 57 én pedig 21 éves lány vagyok. Apával közös munkahelyen dolgozunk. Van egy gyakornok csaj aki kb 18 éves.... Én a vizsgámra (szerettem volna......)készülni. A facebookon van a tananyag. Apa véletlenül belepve maradt a Facebookjában... És éppen a 18!!! Éves csajtol jött neki üzenet... Akarva akaratlanul láttam a beszélgetést....


Szóval... Karácsony óta beszélgetnek. Olyan mintha a beszélgetés felét kitörölték volna. A lényeg az, hogy apám megprobalja a 18 éves csajt ravenni, hogy csalja meg a pasiját aki szintén a kollégánk. Hogy most történt e valami vagy nem azt nem tudom, mert a beszélgetés fele hiányzik.... Sokáig nem irogattak egymásnak majd egyszer csak apám megkerdezte, hogy további program?????..... Olyan mintha találkoztak volna.. A másik meg, hogy olyanokat irogatott neki apám, hogy szerezzen neki szexpartnert, meg, hogy milyen csinos a csaj, meg, hogy randizzanak, meg muszalj neki szexelni.... Majd jött a csajtol egy olyan üzenet hogy a cégnél megtudtak az egészet... És utána egy másik email címen folytatták. Annyit mondott erre apám, hogy nem történt semmi baj...." Ki tud és mit??????? " majd annyit mondott még neki, hogy a lányom sokszor van velem, legyünk szolidak.......


Komolyan már azon gondolkodom, hogy hétfőn beadom a felmondásom. Pofámról lesül a bőr..... Mi folyik itt???? És erről mit mondjak anyának???? Ezt álmomban nem gondoltam volna..... Talán még ha egy 40 év körüli nőről lenne szó... De itt egy kislányról van szó!!! Nem is rendes munkavállaló csak gyakornok és nálam évekkel fiatalabb..... Már így is mindenki azzal volt elfoglalva, hogy hogy lehet 30 éves barátja... Most meg végképp azon rohoghet mindenki hogy hogy keveredett össze az én 57 éves apámmal. Szóhoz sem jutok..... Nekem ez nagyon sok. Emellett apám másik 2 férjes nőnek is irogatott csak nem írtak neki vissza...


2021. febr. 20. 12:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41%
Szia, én megértem, hogy kiakadtàl, de nem ítélkeznék a szüleim felett. Azért nem, mert te úgy làtod ezt a helyzetet, mint a gyerekük, nem úgy mint két egyszerű ember kapcsolatàt. Egyrészt ez egy hàzassàg, nem sima pàrkapcsolat, gondolom évtizedek óta élnek együtt, közös lakàs, stb., Pl a vàlàsnak anyagi vonzata is van. Nem tudhatod, hogy apud miért tett így, én nem àllnék rögtön anyàm védelmébe, mert az is lehet, hogy olyan is van a dologban az ő részéről is akàr, amiről nem tudsz. Szerintem a helyes az lenne, ha apuddal leülnél beszélni, hogy minden oké e, mert tudsz egy két dologról, de nem vàdaskodva. Én hagynàm, hogy maga mondja el a dolgot, és nyílvàn mondanàm neki, hogy ha gondjuk van, érdemes lenne àtgondolni a kapcsolatot. Egyébként simàn lehet, hogy valóban kapuzàràsi pànik, vagy olyan is van, hogy felnőtt férfiak szeretnek direkt h.lyére venni fiatal lànyokat, hogy legyezgessék a hiúsàgukat. Én nem esnék neki egyből. Nyilvàn érthető, hogy megijedtél, de szerintem ne ess neki és ne ítéld el egyből. 57 éves fejjel, hàzasként az ember màsként làt dolgokat, mint fiatalabban.
2021. febr. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
20%
Az előző vagyok. Szóval ne te akard eldönteni, hogy mi legyen kettőjükkel. Tényleg az is lehet, hogy nincs is semmi, csak szórakozik. Én nem rondítanék bele a szüleim dolgàba, és nem döntenék helyettük. Simàn lehet, hogy csak olyan gondjuk van, amit meg tudnak beszélni egymàssal, vagy meg tudnak bocsàtani egymàsnak, én nem keverném a sz.t. ha csak ennyiről lenne szó :)
2021. febr. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
23%
Jaj de brutális... juj juj.
2021. febr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

12. A kérdező nem akar dönteni helyettük szerintem. Legalábbis nem mondta (ha akarna se tudna mert ez a feleség dolga).

A munkahelyén ezt megalázóak érzi. Szóval nem gondolom hogy az apa egy szent lenne akkor sem ha bajok vannak a házasságukan. Mert nem csak a feleségét nézi hülyének hanem a lányát is. Elvégre a lánynak e a munkahelye. Itt keresi a pénzt, itt tölt heti 5 napot. Teljesen megértem hogy ezek után nem akar bemenni pláne azok után hogy most az összes kolléga a családi szennyesen fog csámcsogni. Tudom milyen, megy a susmus és még akkor is zavaró ha nem akar vele foglalkozni az ember. A hirtelen elhallgatások amikor belépsz a szobába, sajnálkozó nézések..

2021. febr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Végül mi történt írd meg a sztorit :D
2021. febr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!