Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim miért akarják mai...

A szüleim miért akarják mai napig a legrosszabbat nekem?

Figyelt kérdés
Sosem volt pénzük, anyám nem is tanult egyetemen sem apam se. Panelban elünk mai napig mióta megszulettem. Nem gyujtottek pénzt nekem se es a tesomnak se. Mindig lelkileg meg fizikalisan is bantottak. Anyamnak nincs rokona mert meghaltak a szulei is es ezt a terhet is rámtette. Nem irom vegig. A lenyeg az hogy 27 évesen sehol nem tartok és teli vagyok lelki feszultsegekkel es mindezt a szuleimnek koszonhetem. Csak akkor nem ertem minek hoztak a vilagra. Meg mas szulonem a gyerekenek a jovoje is erdekli addig az en szuleim mar 16 evesen elkukdtek dolgozni.
2021. febr. 20. 15:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/104 anonim ***** válasza:
84%

Ha te 16 éves korod ota dolgozol,es 27vagy most,hol a megdolgozot pénzed?Miért vagy még mindig náluk?Miért nem költözöl el?

Az hogy valaki nem járt egyetemre nem azt jelenti hogy tudatlan vagy rossz ember.Az hogy nem sporoltak neked,nem volt kötelező,hisz felnőttel az nélkül is..Enni kaptál?Volt fedél feletted?Elég hálatlan vagy,és 27évesen ahelyet hogy elköltöznél itt nyavalyogsz mind egy 10éves...

2021. febr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/104 anonim ***** válasza:
77%
Az ilyen szülőket ott kell hagyni, vagy legalábbis felépíteni egy önálló életet. 27 éves vagy, szívd fel magad, dolgozz, ismerkedj, alapíts családot, ha úgy gondolod, a szüleidet pedig hagyd, had éljék az életüket. Van, hogy a ritkább találkozás megjavít egy kapcsolatot, ebben bízhatsz.
2021. febr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/104 anonim ***** válasza:
67%
Nem akartak rosszat neked. A leírtakból ítélve, nekik sem volt könnyű gyerekkoruk, ők is traumával nőttek fel, amit biztos, hogy nem terveztek egész felnőtt korukig viselni és tovább adni nektek. Legyél megértőbb, és ennyi idősen próbálj a saját lábadra állni. Elvégre is felnőtt ember vagy, dolgozol. Hallottam/láttam már sokkal rosszabb körülmények között felnőtt emberekről, vagy olyanról, akit a szülei eldobtak maguktól. ha téged felneveltek, annyira rossz emberek nem lehetnek.
2021. febr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/104 anonim ***** válasza:
79%

Na, egy újabb nyafi, aki nem akar felelősséget vállalni.

Képzeld, az én szüleim se tanultak egyetemen, egy háromszobás panelben nőttem fel a két testvéremmel. És 27 évesen mindenkinek volt már saját élete.

2021. febr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/104 anonim ***** válasza:
76%

De szánalmas vagy, te jó ég...


27 évesen anyádéknál élsz, mert lusta vagy elköltözni (ja, bocs, elvileg 10 éve melózo, de hol a megtakarításod???) de panaszkodsz, hogy milyen szr neked.


Nem tudlak sajnálni, olyan 20-21 évesen már le kéne szokni arról, hogy a szülők a hibásak. Nem, nem ők tehetnek róla, hogy életképtelen nyávogós vagy.

2021. febr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/104 A kérdező kommentje:
nekem mai napig le kell adnom a fizetésemet, Gyűjteni sem tudtam. Keresek 200 ezret és ebből le kell adnom 150 ezret minden honapban mert anyám már vagy 10 éve nem dolgozik.
2021. febr. 20. 16:03
 7/104 anonim ***** válasza:
89%

Egyébként apa fűtésszerelő, anya ápolónő volt... okos, tág látókörűek mindketten, pedig nincs diplomájuk.

Mostohaanyámnak van, aztán olyan érzelmi analfabéta, meg ostoba nő, hogy az félelmetes.

2021. febr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/104 anonim ***** válasza:
95%
Vannak dolgok amiken lehet segíteni és vannak amiken nem. Természetes, hogy az embernek nehéz ha lelkileg, anyagilag és érzelmileg rosszul nevelték, de ezen változtatni nem lehet. A jövődre kell koncentrálni, kis lépésekkel, kis célokkal napról napra próbálj meg előre menni. Rengeteg olyan ember van aki boldogtalan gyerekkor után felnőtt boldog ember lett, szóval remény van, csak erő kell, hogy mentálisan tovább lépj és megtaláld a helyed a világban.
2021. febr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/104 anonim ***** válasza:
69%

Költözz el, probléma megoldva. Jaj, neeem, mert ahhoz is lusta vagy.


Nekem is le kellett adni a fizum nagyrészét, mert a mostohaanyám követelte, mégis el tudtam húzni 23 évesen (igaz, nem egyedül éltem, hanem lekótárssal).


De neked glom az is derogálna. :D

2021. febr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/104 anonim ***** válasza:
45%
De nyomorultak ezek a válaszok, te jó ég...
2021. febr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!