Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg gonoszság lenne hogy...

Tényleg gonoszság lenne hogy nem adtam át a testvéremnek a megvásárlandó házat?

Figyelt kérdés
Testvérem Németországban lakik a feleségével és 3 gyerekével, mi meg sajnos itt anyáék telkére építettünk egy kis lakrészt. Egy ismerősöm mondta hogy a nagymamája háza eladó lesz. Mi ezt szeretnénk megvenni. Anyánk meg kiakadt nekem hogy ez abszúrd dolog a részemről hogy nem is említettem a testvéremnek a házat hanem még titkolom is, pedig nekik lenne szükségesebb hogy megvegyék mert nekünk 1 nekik 3 gyerek van na és hogy távol is vannak legalább hazaköltöznének, én nem gondolom hogy ez gáz lenne, és minek mondjam hogyha az sem biztos h megvesszük,lehet megveszi a szomszéd.
2021. febr. 22. 11:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
92%
#10 hát ki ne adná fel az életét egy rozoga parasztházért Csilingóba-szoson? :D kérdező linkeld már be ha van hirdetés, lehet én lecsapok rá XD
2021. febr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%
Aki kint él, az nem fog hazaköltözni ha van esze.
2021. febr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
98%

A testvérnek gyanítom fogalma sincs miről van szó, pislogna hogy mivan.

Beszelj vele hogy magyarazza mar el anyukanak hogy nem jönnek haza, mert láthatóan nem érti.

2021. febr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
98%
Vegyétek, költözzetek anyád mellől minél előbb!
2021. febr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt csak anyukád van eltévedve, egy felújítandó házzal nem fog senkit hazacsábítani, még akkor se, ha szerinte mekkora üzlet lenne megvenni. A testvéred nem akar venni házat, nem keres, téged sem kért meg erre és gyanítom remekül el tudja tartani a 3 gyerekét a német fizetésből, hülye lenne hazajönni. Ezt mindkettőtöknek el kéne mondani anyukátoknak, hogy ne tudjon félrebeszélni ezután.
2021. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!