Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányom nem a férjemtöl van...

Lányom nem a férjemtöl van van kettő közös gyermekünk . Elgondolkoztam azon ött is a nevére iratnám . Hogy lehet ezt ?

Figyelt kérdés
Lányom én nevemen van jelenleg
2021. febr. 22. 14:06
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
85%
2021. febr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
Ok. Ha képzelt apa van, akkor csak a hazastarsi orokbefogadas jatszik.
2021. febr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 (:Puszedli :) ***** válasza:
21%

Szerintem várjatok ezzel az átnevezéssel komolyan egy 12 éves gyereket kérdeztek meg erről? Azt se tudja milyen jelentősége van ennek vagy miért fontos ez. És ha ne tán 5 év múlva elcáltok valami oknálfogva akkor felveszi a következő apa nevét?


Vagy ezt viszi tovább mert ezt tanulta ha más férje vagy felesége lesz és a gyerekek nevét változtatja.


Szerintem az ilyen dolgokat nem nagyon kéne bolygatni. Az én anyukám is másodjára házasodot van egy fél testvérem és még vannak akik nem fél testvérek. Az apám egy alkoholista volt mégse változtatta meg senki a nevét vagy ilyesmi mert az csak egy név . 8. Osztályosan nekem is megfordult a fejembem h lehet jobb lenne. De rájön az ember h felesleges. Szerintem a 18at várjátok meg. Mert nem hiszem h akkor is akarni fogja.

2021. febr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

23!


18 evésen már nem örökbefogadható

2021. febr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
10%
Ha a kérdező a férje nevét jelöli meg új névnek, az pedig nem valami ritka név, attól még nem a férj nevén lesz a gyerek. Csak ugyanazt a nevet fogja viselni.
2021. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 (:Puszedli :) ***** válasza:
4%
Én nem csinálnám meg ezt a saját gyermekemmel.
2021. febr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Több ok miatt is ezt látom jónak . Ha mondjuk velem történe bármi . Van pár kedves rokonom aki tuti elvenné férjemtöl vagy rossz útra terelnék . És én nem akkarom testvérek külön legyenek .
2021. febr. 22. 15:12
 28/39 (:Puszedli :) ***** válasza:
3%
Ez annyi csak hogy a vérszerinti apjával alákell íratni egy papírt h lemond a jogairól. Utána bármelyik rokon magához tudja venni.
2021. febr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
81%
Te milyen baromsagokag hordasz ossze puszedli
2021. febr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Milyen vérszerinti ??? Nem lehet megérteni nincs apja csak megcsinálta . Szarik rá egyedül neveltem 6 évig és 6 éve férjem segíti mindenbe . Az ilyen hol apa ?
2021. febr. 22. 15:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!