Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem akarja apukám, hogy ott...

Nem akarja apukám, hogy ott dolgozzak, ahol ő?

Figyelt kérdés

Van munkahelyem, de egy ideje keresek mást. Ezt ő is tudja, mert mondtam neki, ha esetleg hallana valamit szóljon, mert váltani szeretnék. Keresgéltem az állások között, és találtam egy igazgatói asszisztens állást annál a cégnél, ahol ő középvezető. Megtetszett, és jelentkezni szerettem volna rá. Mondtam apunak is, de ő egyáltalán nem örült neki. Láttam rajta. Pedig akkor egy helyen dolgozhatnánk, én küldeném ki neki a céges emaileket, szervezném a továbbképzéseket, intézném a papírügyeket, stb. Nem mondta azt, hogy ne jelentkezzek, de úgy nem mondott semmit mikor mondtam neki, csak meglepődött és hallgatott. Mintha nem örülne neki, olyan érzésem volt. Szerintetek mi lehet a baja? Van bármi rossz benne hogy oda akarok menni?

L/25


2021. febr. 26. 06:34
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
97%
Persze. Főleg ha vezető. Mindenki tudná, hogy csókos vagy. Ez kellemetlen lehet.
2021. febr. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
De nem kérném, hogy ő juttasson be. Ilyet nem is akartam. Ugyanúgy jelentkeznék, és ha kiválasztanak, kiválasztanak, ha nem, nem. Nem is azzal kezdenék, hogy jó napot, xy lánya vagyok.
2021. febr. 26. 06:42
 3/35 anonim ***** válasza:
97%
Egy munkahelyen úgyis kiderülne.
2021. febr. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos ez nem számít :/ Az emberek nagyon rosszindulatúak tudnak lenni. A férjem is dolgozott egy cégnél az apukájával, aki nem nyomta be és egészen más területen, más műszakban dolgoztak. Letelt a férjem 3 hónapos próbaideje és elkezdtek együtt ebédelni, ha tehették. 2 hét múlva egy s.ggből előrántott fegyelmivel kirúgták a férjemet. (Máshol meg kapkodtak utána a képesítése miatt...)
2021. febr. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
91%

Egyetértek az előttem szólokkal. Valószínűleg féltene a protekciós státusztól.


Ettől függetlenül én rákérdeznék a helyedben, nálunk otthon az ilyesmit simán meg lehet beszélni.

2021. febr. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
93%
Mert ismeri a céget, a főnököt? És lehet, hogy úgy gondolja, ő már kibírja a pár évet a nyugdíjig, te menj normális helyre.
2021. febr. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
37%

én küldeném ki neki a céges emaileket, szervezném a továbbképzéseket, intézném a papírügyeket


Tuti 25 vagy???

2021. febr. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem apukád nem szeretné,hogy kiderüljön a sok titok a munkában.

Otthon én is más vagyok mint a cégnèl.

Munkába néha füllentünk és ,ha kiderül mert tudtodon kívül elszólod magad az neki kellemetlen lehet.

Meg ugye az sem utolsó dolog,ha nem sütik rá,hogy "Apád juttatott oda ahol vagy"

Inkább építs karriert egy másik cégnél, sokkal nagyobb elismerés lesz neked is.

2021. febr. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
37%

Hiába pirosoacsiztok, azért nem normális, hogy egy 25 évesnek az legyen egy munka mellett az érv, hogy jujjjujjj, apukámnak küldhetej üzit.

Igazgatói asszisztensnek azért ennél komolyabb ember kell.

2021. febr. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
87%

Nekem soha eszembe se jutna ott dolgozni ahol egy rokonom...

Soha soha !

2021. febr. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!