Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem akarja apukám, hogy ott...

Nem akarja apukám, hogy ott dolgozzak, ahol ő?

Figyelt kérdés

Van munkahelyem, de egy ideje keresek mást. Ezt ő is tudja, mert mondtam neki, ha esetleg hallana valamit szóljon, mert váltani szeretnék. Keresgéltem az állások között, és találtam egy igazgatói asszisztens állást annál a cégnél, ahol ő középvezető. Megtetszett, és jelentkezni szerettem volna rá. Mondtam apunak is, de ő egyáltalán nem örült neki. Láttam rajta. Pedig akkor egy helyen dolgozhatnánk, én küldeném ki neki a céges emaileket, szervezném a továbbképzéseket, intézném a papírügyeket, stb. Nem mondta azt, hogy ne jelentkezzek, de úgy nem mondott semmit mikor mondtam neki, csak meglepődött és hallgatott. Mintha nem örülne neki, olyan érzésem volt. Szerintetek mi lehet a baja? Van bármi rossz benne hogy oda akarok menni?

L/25


2021. febr. 26. 06:34
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
#10 te teljesen hülye vagy? A cég írta ezeket a “Feladatok” közé... menj máshova kötekedni, senki nem kíváncsi rád.
2021. febr. 26. 07:50
 12/35 anonim ***** válasza:
84%
A ceg osszeferhetetlensegi szabalyai pl. kifejezetten tilthatjak a rokonok foglalkoztatasat olyan pozicioban, ahol kozvetlen fonok-beosztotti viszony van koztuk.
2021. febr. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
26%

Azt írták, hogy apukádnak küldhetsz mailt???

Mutasd a hirdetést, ahol az van, hogy papírügyet kell intézni 😂

2021. febr. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
91%

Attól függetlenül, hogy nem ő rakna be oda, mindenki ezt gondolná, akkor is, ha mindketten tagadjátok. Szerintem ez zavarná. Egyébként nekem sem jutna eszembe ugyanott dolgozni, mint egy közeli hozzátartozóm (talán a testvéreim lennének kivételek, de velük meg teljesen más a szakterületünk, így ez nem opció úgysem).

Ha pl. apukádat sokan nem szeretik a munkahelyen, téged sem fognak. Ugyanez fordítva is igaz, ha te csinálsz hülyeséget, az rá is rossz fényt vetne.

2021. febr. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
70%
Én se szívesen dolgoznék egy cégnél a lányommal.
2021. febr. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
92%
"De nem kérném, hogy ő juttasson be. " Elhiszem, de ha már dolgoztál, ismered a munkahelyi pletykamalmot. Tök mindegy hogy apád vinne-e be, vagy sem, elkönyvelnének úgy hogy apuci kislánya benyalta magát. Ha megszakadnál is, protekciósnak lennél elkönyvelve.
2021. febr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy meg nem jó összemosni a család-munkahely határokat, baromi stresszes hosszútávon ha nem különül el az otthon meg a meló, a közös munkahely miatt.
2021. febr. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
91%

Én evekig egy helyen dolgoztam apámmal, ő szoc ugyintezo volt, én a polgarmestee titkarnoje.


Max nap végére kicsit sok volt már belőle kicsit, de amúgy semmi gondot nem okozott.

2021. febr. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
33%
Nem is értem, hogy eddig nem írta senki azt a gyanút, hogy apukádnak esetleg viszonya van a munkahelyen valakivel. Eddig ahol en dolgoztam munkahelyeken gyakori jelenség volt, hogy a fiatal nők az ilyen kozepvezeto ferfiak segítségével jutottak előre. Akinek nem voltak ilyen esetei azoknal elő fordult, hogy csaladtag került a céghez, de itt nem voltak gondok megoldottak, hogy mas teruleteken dolgozzanak, szóval mindenki csinálta a dolgát. Tehát vagy en fogok ki mindig ilyen munkahelyet ahol a fiatal lanykak kifekszik maguknak a jobb beosztást, vagy tényleg ez megy sok helyen.
2021. febr. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
83%
Sok kellemetlenséget tud okozni, ha családtagok, közeli rokonok ugyanott dolgoznak. Főleg ha netán még alá/fölérendelt viszonyban.
2021. febr. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!