Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tudtatok elköltözni...

Hogy tudtatok elköltözni otthonról, ha nem volt támasz, sem barátok, sem élettársi segítség?

Figyelt kérdés

A kérdéseket elnézve látom, nem vagyok egyedül ezzel a problémával, miszerint nem lehet megférni a szülőkkel, ahogy betölti a gyerek a tizennyolcat.


Brutális, amit művel velem az anyám...van itt minden...leli bántalmazás, mocskolódás, megalázás, elnyomás, gashlighting ( ami a legijesztőbb az egészben ).


Tegnap lementem elé segíteni felhozni a nehéz holmikat, lévén, hogy nem emelhet állítólagosan a lába miatt.


Undorító pofákat kezdett rám vágni, gusztustalan hangnemben közölte, hogy mi a szarért jöttem le, ő akarta egyedül az esti vásârlást elintézni, de mivel keresztbe tettem neki azzal, hogy lejöttem elé, most ezért mehet ő reggel vásárolni,pedig abból ki akart maradni.


Igen...súlyos.


Ezt a debil pszichológiai szart, meg a szemétséteg megelégelve hazamentem.



Erre miután ő is megérkezett, nekem esett és elmebetegnek nevezett. Meg hogy takaródjak ki a lakásából, meg milyen jogon gondolom azt, hogy a vita partnere lehetek és veréssel fenyegetett...ilyenkor nagyon ijesztő tud lenni...aztán ilyeneket mondott, hogy rám fogja hívni a mentőket.


Ezt nem bírom tovább.


A fejem is belefájdul, annyira degenerált gondolatjárása van.



Ezért az abúzusért, lelki terrorért börtön jár az USA-ban.


El akarok menni...nincs sok a fősuliból sem. Akár hajlandó vagyok letenni a diplomáról is, de el akarok innen menekülni.


Nincs olyan rokonom, sem barátaim, akikkel összadva a pénzt, albérletet tudnék kivenni.


Azt szeretném kérdezni, hogy más hogyan oldja ezt meg? Vagy így Budapesten belül hol olcsóbbak a bérleti árak? Valami tapasztalat? Tanács? Kérlek?




2021. márc. 6. 12:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
72%
18 evesen albit neztem, elmentem kifizettem es bekoltoztem. Nyilvan szar volt suli mellett sokat melozni de valamit valamiert.
2021. márc. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

Alkalmazkodni úgy látom, nem "opció". Csak vagdalkozni azzal, hogy mi LENNE a különben is elmebajos USÁban.


Nem csoda, hogy se rokon, se barát, aki szóba jöhetne. Akkor nincs más megoldás, börtönbe kell csukatni akikkel most együtt lakik az ember, és máris felszabadul a lakás, egyedül már nem kell alkalmazkodni senkihez. :)

2021. márc. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy elmentem dolgozni, amint kerestem annyi pénzt amennyivel biztonságban tudtam magamat azonnal léptem. 2 hónapig éltem úgy, hogy anyámékkal laktam de már dolgoztam, az összes fizumat félretettem, és kibéreltem egy lyukat. Szó szerint az volt. Ocsmány, hideg, a fürdőben fűtés sem volt, a fenekem majd befagyott, mert tél volt. De nem érdekelt. Viszont a sulit így ott kellett hagynom egy idő után, mert nem tudtam dolgozni is (vendéglátás) és nappal suliba is járni. Volt,hogy vissza kellett költöznöm hozzájuk, mert nem ment együtt az albérlet fizetés és a tanulás, de annyira rossz volt "otthon", hogy inkább a munkát választottam és a "szabadságot" Rohadt nehéz volt. Éheztem. De nem mentem vissza többet. Később estin végeztem a iskolát, csupán egyérettségi, erre tellett az erőmből. Sokat szoktam gondolkodni azon, hogy ha nem ígya alakul a családi életem akkor mi lennék ma 45 évesen. Egy percét nem bántam meg annak, hogy eljöttem otthonról, és, hogy 2 kiflit ettem 1 nap, mert kellett az albérletre a rezsire a pénz. Egy ilyen lépéshez erő kell. Nem mindenkinek van.
2021. ápr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!