Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Erre mit kéne reagáljak?

Erre mit kéne reagáljak?

Figyelt kérdés
Anyám ma leültetett beszélni. Fogalmam sem volt miről lesz majd szó, de erre nem számítottam. Azt kérdezte, hogy miért van fleshlight-om. Először azt sem tudtam mit szóljak ehhez, hiszen mindig jól eldugom a család elől (már csak azért is, mert életem végéig szekálnának vele). De milyen érdekes, ő “véletlenül” mégis megtalálta. 17 éves fiú vagyok, és szerintem egy ilyen dolog k*urvára csak rám tartozik. Azt mondta, dobjam ki, mert nagyon gáz hogy ilyenem van, továbbá, hogy ilyen csak a “beteg” embereknek van, olyanoknak akik már öregek és nincs párjuk. Azt is leszögezte hogy szerinte a nőknél is “beteg” dolog a dildo. Nagyon ciki volt számomra erről beszélni vele. Mivel nagyon vártam már hogy végezzen, nem mondtam neki, hogy - főleg a mai világban - ez egy tök elfogadott dolog, sok embernek vannak ilyenjei, semmi gond nincs ezzel, ezzel nem “betegek” az emberek. És amikor már azt hittem gázabb nem lehetne, felhozta, hogy szóljak valamelyik haveromnak vagy unokatesómnak hogy vigyenek el fizetős nőhöz. Mondtam neki biztos hogy nem megyek el, nem így szeretném elveszíteni a szüzességem. A fleshlightot persze eszem ágába sincsen kidobni, ő kutatta ki. Saját szobám nincs ahová nyugodtan eltehetném, de ezt persze nem veszi észre (pedig igenis szükségem van a magánéletre). Most szerintetek csinálnom kéne valamit? Miért nem tudta egyszerűen (ha már kikutatta) figyelmen kívűl hagyni, gondolván ez az én magánéletemhez tartozik? Bár így saját szoba nélkül magánéletről nem is álmodhatok ebben a házban. Köszönöm ha végig olvasod, és a válaszokat is!

2021. márc. 19. 19:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem hoztam volna ilyen kellemetlen helyzetbe a gyerekemet... Hidd el, jól tetted, hogy nem reagáltál túl sok mindent, az ilyen embereknek nem lehet beszélni. Szépen dugd el valami jobb helyre, illetve ha lehet zárd a szobádat.
2021. márc. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
79%
8as...én ugyanezt akartam kérdezni 😬😬😬😬 36 vagyok 😁😁😁
2021. márc. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
89%

Én 26 vagyok, de én sem tudtam. Bár van magyar neve, úgy egyértelmű lett volna.

Amúgy lenne egy kérdésem, ha nincs saját szobád, mégis hol tudod használni?

2021. márc. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én 25 vagyok és teljes mértékben neked adok igazad. Nagyon fura, ahogy anyukád ezt lereagálta.
2021. márc. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
86%

Ez a nő (anyád) egy bolond, prűd p.icsa. Szégyellje magát, mert a 17 éves fia érettebben kezeli a pszichoszexuális érését és az igényeit, mint ő felnőtt (!? max jogilag) létére.

Anyukádnak pszichológusra van szüksége, hogy helyén kezelhesse a nemiség szerepét. És szálljon le rólad. Ki ne dobd a fleshlightodat és a prostikat is kerüld messzire.

Ha lenne olyan rokonom, aki befogadna, inkább diákmelóznék a kajáért - szállásért cserébe, csak ne kelljen otthon laknom tovább. (a kolik ugye nem működnek most)

2021. márc. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Te is találj valamit....

Az ilyen emberrel beszélni nem lehet. Nem lehet feloldani ezt a konfliktust békésen.

2021. márc. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg beteg. Eszembe nem jutna kutakodni a fiam cuccai közt!

Szerencsére nekem szabados a szexuális kultúrám, uh nem fog ilyen megaláztatásban részesülni.


Sajnálom, hogy ilyen az anyád és tényleg most jól dugd el a cuccot, mert biztosan kidobja..

2021. márc. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ja, így ők. Láttam már de nem tudtam. Mi a neve
2021. márc. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!