Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szeretnék pszichológushoz...

Szeretnék pszichológushoz járni mert úgy érzem, szükséges lenne. 17 éves vagyok, anyukámmal élek és nem tudom hogy hogyan mondjam el neki. Ötlet?

Figyelt kérdés
Valahányszor a lelki egészségemről beszélek vele, mindig a vitaminokra fogja, ha esetleg nem érzem jól magam. Én tudom hogy ebben sajnos több van és hogy egyre sürgősebben el kéne mennem egy szakemberhez. Ezen felül ha nem a vitaminokat hibáztatja akkor elkezd bűntudatot kelteni és elmondja hogy mennyire rossz anya biztosan azért van... Nincsen kedvem meg energiám ehhez a lelki hullámvasúthoz és nem tudom hogy hogyan tálaljam ezt neki.

2021. márc. 22. 08:11
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
10%
Ezért kérdeztem miért depressziós, de erre nem jött válasz.
2021. márc. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
67%
egy szóval nem említette a kérdező hogy depis lenne amúgy
2021. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
0%
Figyelj, ne menj pszichológushoz szerintem. Inkább késelj meg valakit hogy agyonlőjenek, és akkor minden problémad megoldódik.
2021. márc. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
89%
"Ezért kérdeztem miért depressziós, de erre nem jött válasz." A depresszió egyik jellemzője hogy a beteg nem tudja megmondani a lehangoltsága okát. Csak mondom.
2021. márc. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
16%
Én is voltam depressziós és tudtam hogy depis vagyok,azt is sejtettem miért. Itt a kérdező viszont nem válaszolt semmire.
2021. márc. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
86%
Jó, te tudtad. Más meg nem.
2021. márc. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
7%
A többség tudja, csak nem hajlandó szembenézni vele és ehhez kell a segítség. Van aki magában is dűlőre tud jutni, más meg nem látja a fától az erdőt és közelről nem látja a fájdalma nyilvánvaló okát.
2021. márc. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy ennyien válaszoltatok! Nem hinném, hogy kötelességem leírni ide a problémáimat, mivel ez csak rám tartozik.
2021. márc. 24. 08:02
 29/31 anonim ***** válasza:
96%

"A többség tudja, csak nem hajlandó szembenézni vele"

ez minden bizonnyal egy reprezentatív felmérésből származik

2021. márc. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
16%

csak rengeteg ismerősöm panaszkodik valamire, néha már depressziós és közben teljesen nyilvánvaló mi a probléma, de értelemszerűen aki benne van, az nem fogja látni, hisz nem kívülről látja magát.

Kérdező ha nem írod le mi a problémád, akkor nem fogsz normális választ kapni, hisz hogyan tudjuk, hogy tálald neki, ha nem tudjuk, mi a problémád?

2021. márc. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!