Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szeretnék pszichológushoz...

Szeretnék pszichológushoz járni mert úgy érzem, szükséges lenne. 17 éves vagyok, anyukámmal élek és nem tudom hogy hogyan mondjam el neki. Ötlet?

Figyelt kérdés
Valahányszor a lelki egészségemről beszélek vele, mindig a vitaminokra fogja, ha esetleg nem érzem jól magam. Én tudom hogy ebben sajnos több van és hogy egyre sürgősebben el kéne mennem egy szakemberhez. Ezen felül ha nem a vitaminokat hibáztatja akkor elkezd bűntudatot kelteni és elmondja hogy mennyire rossz anya biztosan azért van... Nincsen kedvem meg energiám ehhez a lelki hullámvasúthoz és nem tudom hogy hogyan tálaljam ezt neki.

2021. márc. 22. 08:11
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

Először írd le egy papírra, milyen gondjaid vannak, min szeretnél változtatni. Sokat gondolkodj rajta. Tudatosítsd magadban, hogy te mit szeretnél.

Aztán sétálj be a pszichológushoz a kórházba, ami ingyenes. Nyugodtan csináld meg, ha anyukád hajthatatlan. Előbb-utóbb úgyis el kell menned, ha problémáid vannak. Magadtól, vagy baráti segítséggel sokkal nehezebb lesz megoldani ezeket.

Sok szerencsét!

2021. ápr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!