Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyu nem akarja, hogy elköltöz...

Anyu nem akarja, hogy elköltözzek?

Figyelt kérdés
Anyu betegesen félt már kiskorom óta, soha egy házibuliban sem voltam 19 éves koromig, nem engedett egyedül buszozni, vonatozni, nem mehettem bulizni a barátaimmal, de mégcsak ott sem aludhattam soha senkinél. Suli után rögtön haza kellett jönnöm, tanulni és kész. Aztán megismertem egy fiút, össze is költöztünk. Akkor is kiverte a balhét, hogy hogy merek elköltözni tőle, hiába beszélt vele a barátom is. Akkor nekem nagyon kinyílt a világ, rengeteg sok mindent tapasztaltam. Aztán 2 év után szakítottunk és hazaköltöztem. Mostanra megszedtem magam annyira, hogy el tudok költözni külön lakásba. Ma bejelentettem neki, és rendesen megfenyegetett, bőgött, hisztizett, földhöz vágott egy poharat is.. Azt mondja hátba szúrom amiért megint elköltözök. Nem fogja fel, hogy nem tudok már 22 évesen nő létemre egy mini szobában a tinédzser öcsémmel élni, és hogy saját életet és családot akarok lassan. El fogok menni ennek ellenére is, de engem nagyon bánt, sosem kezelt felnőttként és ha nem maradok itthon, tuti hogy meg fog romlani a kapcsolatunk emiatt. Van esetleg olyan, aki hasonló szituáción ment keresztül?

2021. márc. 24. 18:23
1 2
 11/13 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Igen kérdező! Azért is(!) kell(!) most lelépned, hogy amikor az öcséd akarna, de anyátok őt zsarolja és öcséd engedne, vagy öcséd párját akarná anyátok elmarni, akkor fel tudj lépni öcséd mellett. (Sérült) fiús anyukák nagy drámára képesek.
2021. márc. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nagyon sokan mentek ezen át, kb szerintem a fiatalok fele. :D Egyáltalán nem ritka, hogy a szülők átmennek passzív agresszív fenyegető módba, és magukat kezdik el sajnáltatni. Xard le, majd hozzászokik hogy felnőtt vagy, vagy nem ebszél veled többet, de akkor nem vesztettél sokat.
2021. márc. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd magad , túlreagálja.

Viszont annyit megjegyeznék hogy ha mar elmész akkor ne koltozgess vissza amikor bajban vagy. Egyreszt nem felnőttre vall, másrészt ahogy olvasom kicsi a lakás.

2021. márc. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!