Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Mit lehet kezdeni egy olyan anyával, aki az életemröl soha nem kérdez semmit, inkább kutakodik utánam? (Bövebben lent)

Figyelt kérdés
Az anyagi helyzetem nem engedi meg, hogy külön szobám legyen, ezèrt kénytelen vagyok anyámmal lakni egy szobában. Mondanom sem kell, a személyes terem egyenlö a nullàval, Én úgy gondolom, hogy igy is tiszteletben lehetne tartani egymás dolgait, de anyám számára ez ismeretlen fogalom. amikor nem vagyok itthon, àtnézin a dolgaim, kutakodik a cuccaim közt, rendszeresen bele nyúl a pénztárcámba, elveszi a telefonom, amig alszok, és próbál bele nézni... a kapcsolatunk szornyu, de szerintem ez foleg miatta van. Soha nem beszélgetett, és most sem beszélget velem, inkább próbálja kikutakodni a dolgaim. régebben naplót irtam, de befejeztem, amikor rájöttem, hogy olvassa. Mindig máshogy volt visszatéve.legutóbb azzal verte ki a biztositekot nalam, hogy bele turt a kukamba, es atnezte azt... agyrém ami itt van. Valamikor inkább kedvem lenne meghalni. Hogyan menthetném meg magamat ebböl a helyzetbol?
2021. márc. 25. 07:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem, hogy az apja hol van mert tudna neki segíteni.
2021. márc. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

amikor nem vagyok itthon, átnézi a dolgaim, kutakodik a cuccaim közt, rendszeresen belenyúl a pénztárcámba, elveszi a telefonom, amíg alszok, és próbál belenézni

Ha nincs otthon vagy alszik, honnan látja, mit csinál az anyja? Megnézi-e a cuccait, pénztárcát, telefont? Jut eszembe, mikor a lány elmegy valahová, pénztárcát nem visz magával? Pedig anélkül nemigen járnak az emberek. Kicsit sántít a dolog.

2021. márc. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Laylah ***** válasza:
100%
12.: 31 vagyok, én sem hordok pénztárcát, mert mindenhol kártyával fizetek, az pedig belefér a bérlettokomba. Az meg egyértelmű, hogy ha valami nem úgy van ott, ahogy hagytam, akkor valaki hozzányúlt.
2021. márc. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Apukám kiskoromban meghalt, nem tud segíteni. Onnan tudom, hogy hozzányúl a cuccaimhoz, hogy tudom, hogy azokat nem úgy hagytan ott. Ha egy barátomnál megyek át, oda nem kell pénztárca...de amikor haza megyek, látom , hogy kevesebb van benne, mint amennyi volt. Önellátó vagyok, van munkám,és az a saját pénzem. De sajnos albérletre nem elég a fizetésem...Mellette enni is kell, és a számlák is jönnek. Minden, amim van, magamnak vettem. Segítségért, ötletekért jöttem ide, nem azért, hogy lehurrogjanak. A rosszakaróknak kívánok hasonló jókat, mint amiket ök mondtak nekem
2021. márc. 25. 11:44
 15/19 anonim ***** válasza:
Költözz el... nem könnyű, de más megoldás itt nincs.
2021. márc. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
11:02 még annyit hozzá tennék, hogy onnan tudom, hogy hozzá nyúl a telefonomhoz, hogy rohatul nem ott van reggel, ahova este letettem...
2021. márc. 25. 11:49
 17/19 anonymousreview60 ***** válasza:
37%

"Ha egy barátomnál megyek át, oda nem kell pénztárca..." 1-2-szer gyanús volt. harmadjára rájöttél. ha negyedjére is otthonhagytad a pénztárcádat, akkor az már a te hülyeséged. Felnőtt ember nemigen megy át csak a szomszédba vagy ki a kertbe pénztárca nélkül, mert ki tudja.

"de amikor haza megyek, látom , hogy kevesebb van benne, mint amennyi volt." Én hamis pénzt tennék bele, ha van hozzáférésem. Vagy valami olyan anyaggal kezelném, aminek nyoma van. A legjobban úgy jársz, ha nem hagy neki hozzáférést.

"Ha egy barátomnál megyek át" Tehát felvidéki vagy. Az már szinte a fejlett Nyugat (euró!), ergó kártyával fizetsz mindenhol. Miért van nálad "fáj ha elvesznek belőle" mennyiségű készpénz?

2021. márc. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
34%

Csak sirankozni jott a kerdezo, hogy keresztbe tegyen ket szalmaszalat magaert,az mar tulmegy a kepessegein.

Kerdezo,ez s te dontesed,hogy hol huzod meg a hatart es az is,hogy megoldod-e,hogy elkoltozz vagy sem. A te felelosseged.

2021. márc. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Metionin ***** válasza:
Pedig csak a költözés segít. Vegyél ki egy szobát valahol, az is jobb mint otthon, legalább lenne szobád amit zárhatsz. Ha dolgozol, gyűjtögess kaucióra. Ha elmúlik ez a vírushiszti, akár másik városba is költözhetsz, kereshetsz jobban fizető munkát.
2021. márc. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!