Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy anya kutakodik a dolgaim között?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy van egy íróasztalom, aminek van egy kihúzhatós fiókja. Ezen a fiókon füzetek, papírok vannak. És ha kihúzzuk, akkor nem lehet rendesen visszatolni elsőre( így egy kis rész kint marad a fiókból) csak másodszorra vagy harmadszorra. Kb egy éve észrevettem, hogy valaki mindig kihúzza és nem tolja vissza rendesen, és így a kis rész ugye kilóg. Nem lehet más, csak anya.

A másik, hogy anya mindig elkéri a telefonomat, mert van rajta egy játék, amivel mindig játszik :) mostanában feltűnt, hogy mikor megnézem a legutóbbi alkalmazások listáját, akkor olyan alkalmazások vannak ott, amiket én nem használtam azelőtt, hogy anya játszott volna rajta..Ilyenkor a fotók, sms-ek, névjegyzékek vannak megnyitva. Ja és ha a pl. ablaküveg előtt ül én meg vele szemben ülök, akkor az üvegben látom hogy nem is játszik, hanem belemegy az üzenetekbe.. de nem merek szólni neki.

Mit gondoltok erről? Mit tennétek a helyemben?

14/L


2014. febr. 14. 19:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Én első körben mernék neki szólni...
2014. febr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Én is szülnék neki.
2014. febr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
XD elírtam ,szólnék neki
2014. febr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
48%
14 éves vagy. Nyilván aggódik érted.
2014. febr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
76%
Én megmondanám neki, hogy ezt ne csinálja. De ez eléggé furcsa. Talán valamikor csináltál valami rosszat és azért nem bízik meg benned? Vagy szoktál járni bulizni, esetleg a bulikban le is fekszel valakivel? Azt kéne tudni, hogy miért csinálja ezt. Kicsit több infó kéne.
2014. febr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
70%
Ha nem vagy bulizós típus, vagy ilyesmi, akkor mondd meg neki szép nyugodtan, hogy nem kell aggódnia érted, nem csinálsz semmi rosszat. Biztos, hogy utána is fog érted aggóddlni, mert az anyukád, de ha leültök beszélgetni, utána lehet, hogy nem fog utánad kutakodni.
2014. febr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
Én mélységesen fel lennék háborodva rajta (úgy érzem, hogy alapvetően normális gyereknél, aki nem iszik, nem dohányzik, jól tanul, igazán nincs szükség arra, hogy "aggódás" címszóval kb. még a bugyijába is belenézzen anyuka). Megpróbálnék beszélni vele, ha nem megy, akkor kitalálnék valami durva tréfát, ami elvenné a kedvét a magánéletemben turkálástól. Pl. "Iskolaorvos" néven elmented egy haverod számát, aki ír neked egy SMS-t, hogy "komoly gond van, a lehető leggyorsabban gyere vissza". Vagy valami hasonlót, a lehetőségek tárháza végtelen.
2014. febr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%

Szobaajtó bezár, telefon - alkalmazások lekódol.


Ha az ajtód nem lehet bezárni, írd rá egy kis cetlire, hogy "Szia Anya! Remélem ezúttal valami izgalmasat is találtál! Puszi"

Többet nem fog belenyúlni.


Nekem apa böngészte mindig a telefonom. Lekódoltam az smseket, névjegyzéket, fényképeket. Nem mintha lett volna bármi rejtegetni valóm, de egy 14 éves lánynak is legyen már ennyi személyes tere.


Ha tovább is turkál a dolgaid között, mond meg neki hogy ha tudni szeretne valamit rólad, akkor kérdezzen meg téged és ne kutasson.

2014. febr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
* A cetlit tedd a fiókodba a könyveid tetejére.
2014. febr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Hát régen volt egy kisebb dolgom, az akkori legjobb barátnőm rángatott bele valamibe, de erről most nem szeretnék beszélni..akkor megtudta azt, és azóta nem bízik meg bennem szerintem..Pedig jól tanulok, nem cigizek, nem járok bulizni, szűz vagyok, nem iszok, stb..

az a baj, hogy ha lekódolnám a telefonomat, akkor megsértődik.:( szar hogy nem bízik bennem.

2014. febr. 14. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!