Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy anyám kutakodik...

Normális, hogy anyám kutakodik a szobámban, és a telefonomban?

Figyelt kérdés

A szobámat tilos bezárnom, és ha elmegyek itthonról mindig kutakodik nálam. Nincs semmi amit ne láthatna, de akkor se kutakodjon az én cuccaim között. Természetesen erre azt mondja, hogy ez az ő háza. Le van kódolva a telefonom, de amúgy 1 éve úgy vett nekem telefont, hogy elmondta hogy csak akkor veszi meg nekem, ha elolvashatja a facebookomat meg megnézheti kikkel beszélek. Persze lekódoltam, de van mikor csak úgy kiveszi a kezemből mikor használom és fel van oldva, és akárhogyan próbálom elvenni tőle nem adja vissza. Természetesen ilyenkor elolvassa az összes üzenetemet, és még ő kér számon pár üzenetemért. Nem szoktam hívásozni mikor itthon van, de néha mikor kedvem van akkor direkt hallgatózik, és a szobám előtt járkál hátha hallja, hogy kivel mit beszélek. Ez normális?? Csak mert ő holtig állítja, hogy minden szülő ezt csinálja. Egyébként nincs oka ezt csinálni, nincs velem semmi baj és rossz társaságban se vagyok. Ja, és úgy kezel mint valami 5 évest.

17/l



2021. jan. 31. 14:07
A kérdező szavazást indított:
Igen, szerintem normális
Nem, nem normális
94 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
99%

Nem normális. Zárd a szobádat, kit érdekel hogy nem engedi meg, akkor is zárd. Mond meg anyukádnak foglalkozzon a saját dolgaival.

Soha nem nyúlok a kamasz gyerekeim cuccaihoz. Még arra is ügyelek, hogy nehogy én előttem kelljen kioldania a telefonját. Tiszteletbe tartom a kis magánszféráját. Téged is megillet ez, állj ki magadért, nem is értem anyukádat hogy mégis hogy képzeli ezt.

2021. jan. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha másik fb-t csinálnál, és azt használnád? Es abbol mindig kijelentkeznél
2021. jan. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
99%
Amit anyád művel az beteges.
2021. jan. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
99%
Nem minden szülő csinálja ezt, csak a retardáltak.
2021. jan. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Velem sincsen semmi baj de nálam is mindig kérdezgetik kivel írogatok stb...


Választ nem adok nekik mondjuk. Azért ennyi magánszféra legyen már nekem

2021. jan. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Savlekotő ***** válasza:
98%
Majd kamillázik mikor hátra se köpsz idősebb korodban..
2021. jan. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
99%

Anyád elmebeteg, nem normális. Egy (normális) szülő sem csinál ilyet a gyerekével. Az én szüleim SOHA nem vették ki kezemből a telefont, soha nem tudták sehova a jelszavam, és ez így van rendjén.

Szerintem játszd ki valahogy anyád, vagy mikor telefonálsz valakivel mondd hangosan, hogy nem tudok most beszélni mert az elmebeteg anyám itt áll az ajtó előtt és hallgatózik.

De komolyan, gondolom se pasid nem lehet, de ha lenne is, úgysem szexelhetnétek, vagy ha igen, ott állna melletetek közben. Szerintem egyetemre add be a jelentkezésedet jó messze tőlük, és ne menj többet haza.

Ami nálatok van, az durva megfigyelés, elnyomás. Anyád ezt már nem szeretetből csinálja, hanem hogy kontroll alatt tarthasson.

2021. jan. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: volt már 3 barátom, csak egyről tudott, mert állandóan azzal büntetett minden kis apróságért, hogy nem engedett el, meg direkt várta mikor szakítunk. Az ajtót nem zárhattam akkor se ha itt volt, persze amúgy kopogni se tud. Hozzánk épp ezért ritkán jött az akkori barátom, de ilyenkor nem történt pont anyám miatt semmi.
2021. jan. 31. 14:46
 9/15 anonim ***** válasza:
98%
Remelem majd ezeket az uzenetek is elolvassa, hatha radobben hogy a normalis szulok tiszteletben tartjak a gyerek, mar lassan felnott koru privat szferajat. Ezzel csak azt eri majd el, hogy semmit nem mondasz neki el, nem tudsz bizni benne, nem lesznek oszinte lelkizos anya-lanya beszelgetesek kesobb sem. Ha anyam ilyen lett volna anno, akkor tuti nem beszelnek vele, csak amennyit eppen muszaj.
2021. jan. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
98%
kódold le az appokat is
2021. jan. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!