Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Otthon élő fiatalok titeket...

Otthon élő fiatalok titeket zavar ha a szüleitek allandoan kerdezősködnek hogy hova mentek?

Figyelt kérdés
Mielőtt jön a "költözz albérletbe" duma, leszögezem hogy albérletbe élek, csak elkezdett foglakoztatni a dolog mert a húgom állandóan panaszkodik hogy őt ez zavarja

2021. márc. 28. 20:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
57%
Aki együtt él a családjával, párjával szerintem ott illő elmondani, hogy hova megyünk. Nem azért, mert megszabják, hogy mit lehet és mit nem, hanem mert akikkel együtt élünk, azokért normál esetben aggódunk is. Nem az van, hogy szó nélkül lelépünk, s annyit nem mondunk a többieknek, hogy éjjel ne várjatok. Mert tuti, hogy ebben az esetben aggódni fognak. Ha elköltözik, onnan már más a helyzet nyilván.
2021. márc. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
71%

Mikor a 10. évemet súroltam sokat bringáztam erdőben, földesutakon le a tóra stb csavarogtam. Mindig kérdezték hogy hova megyek, persze mentem mint a szél, sokszor 0 kezeztem, stb. Nem tudom hogyan, de olyan csúnyán elestem, hogy eltörtem a jobb combcsontomat... Gondolhatod hogy megilyedtem, felkelni nem tudtam, telefon nem volt akkor még ennyire elterjedt. Szerencsémre a nyárnak köszönhetően elég későn ment le a nap és eljöttek megkeresni.

De tudom ajánlani a 127 óra cimű filmet, ezzel a dologgal foglalkozik.

2021. márc. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy hogy érdeklődik, vagy kontrollt akar gyakorolni fölöttem. Utóbbi zavar, de nincs mit tenni. Ha olyan helyre megyek, egyszerűen nem mondom el és kész.
2021. márc. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
97%

28 éves korimig anyukámmal éltem. Ha elmentem valahova szóltam, hogy elmegyek és mikor jövök. Ha nem értem haza addigra, akkor dobtam egy smst, vagy felhívtam, hogy ne aggódjon.

Nem azért mert utasított, nem azért mert engedélyt kellett volna kérnem. Egyszerűen csak én úgy gondolom, hogy nincs titkolni valóm, és tisztában vagyok vele, hogy attól még hogy felnőttem neki mindig a "kislánya" maradok, akiért aggódik. Legalább ennyivel kevesebb aggódnivalója maradjon...

Ha nem ért haza munkából mert elment csavarogni a kolléganőivel, ő is szólt, hogy nem ér haza.

Lehet én vagyok rosszul összerakva, de nekem ez a normális... :)

2021. márc. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
engem rohadtul zavar. nem az zavarna, hogy érdeklődik, vagy megkérdezi ez tök normális. na de az amikor olyan hangnemben kérdezi meg, mintha embert ölni mennék. na az bicskanyitogató
2021. máj. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Engem a lányokkal való találkozást nehezítette meg nagyon. 16 évesen voltam lánnyal először találkozni, persze halálra szivatott, hogy na ki az ki az, rákeresett facebookon, hívogatott randi közben, hogy na mizu.

Azóta elment minden kedvem a csajozástól. Mai napig azt mondom, hogy haverokkal leszek vagy ilyesmi.

Engem nagyon idegesít. Haverokhoz elengedenk, olyan nincs, hogy nem, nem mehetsz. Legalább is nem adok rá okot. Nem is az, hogy nem engednek el, de azért mindig el kell mondanom, hogy kivel, hova, hogyan megyek, ez idegesítő..

2021. júl. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!