Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engedi anya hogy...

Miért nem engedi anya hogy leszedessem az egyik anyajegyem esztétikai okokból 16 évesen?

Figyelt kérdés
és hogyan győzhetném meg?
2021. márc. 30. 13:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
97%
Szerencsés vagy, nekem csak az egyik halványult el, a másik kettőt mikor meglátják, máig rendszeresen megkérdezik, mi történt.. pedig neves plasztikai sebészek műve, neves kórházban, de már mindegy.
2021. márc. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
79%
Abbam igaza van, hogy várj vele. Neten keress rá, de a kamaszkor valamint a terhesség időszaka csúnya hegesedest eredményez a hormonális változasok miatt. Én most szedettem le az arcomrol, 35 vagyok. Amikor a heg gyógyulásáról olvastam, mindenhol ezt írták hogy kamasz kor körül vastagon és csúnyán hegesedik
2021. márc. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Engem elvitt anyukám bőrgyógyászatra, de az orvos mondta, hogy érdemes várni 18-20 éves korig, addig még sokat fog változni az arcom. Én ezt megvártam, 20 voltam, mikor leszedték a kiálló anyajegyeket az arcomról, lézeresen műtve, ezeknek semmi nyoma. A hátamról is szedtek le többet gyanús külső miatt, amelyiket ki kellett vágni a bőrből, mert lapos volt, azoknak látványosabb hege lett, mivel nekem keloidos hegre hajlamos a bőröm. Amelyik már kiálló volt és csak levágták úgymond, azoknak nincs látványos hege.


A kelo-cote krémet használva különben a keloidos hegképződés is megakadályozható. A legnagyobb szemölcsös valamim, amit leszedtek 20 forintos nagyságú volt. Nyilván láthatatlanra nem tudták csinálni, de kenve a krémmel az pl alig látszik már. Úgyhogy erről mindenképp egy kompetens bőrgyógyásszal egyeztess, mert a heg mértéke és jellege több dologtól is függ. (mennyire feszes a bőr, ahol szedik, mekkora kiterjedésű, hogy szedik, kell e varrni, stb)

2021. márc. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
22 es vagyok, az a krém tényleg jó, amit a 23as ír :)
2021. márc. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
50%
Jézus, 19-es, azt olvastam, hogy nekem a LÁBUJJAMAT szedték le :D *kicsit sem röhögök*
2021. márc. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!