Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mi lenne a helyes...

Szerintetek mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak 11 éve, anyukámmal élek. Egy ideig rendszeresen találkoztam apával, tartottam vele a kapcsolatot. Kb. másfél éve nagyon összevesztem vele, mert anyát folyamatosan piszkálta. Ekkor nem nagyon írtam vissza neki. Később feljelentette anyát azzal az indokkal, hogy titlja, hogy beszéljek vele. Ez természetesen nem volt igaz. Ekkor nagyon megharagudtam apára és megmondtam neki, hogy innentől nem szeretném vele tartani a kapcsolatot.

Most viszont úgy érzem, hogy fel kéne vennem vele a kapcsolatot, hisz mégis csak az apám, de nem tudom mennyire változott meg.


Anyának erről semmiképp nem szeretnék említést tenni, ugyanis nagyon idegesítené a dolog, ha apa megint elkezdené piszkálni, azt meg nem szeretném, hogy megint cirkusz legyen.


16f



2021. márc. 31. 19:48
 1/4 Argloss ***** válasza:
100%
Ha másfél éve nem zavarja, hogy nem tartjátok a kapcsolatot, akkor szerintem ne állj sorba a pofonért. Főleg ha csak annyi az okod rá, hogy "mégis csak az apám".
2021. márc. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Nem kellene. csak rosszul jöhetsz ki belőle.
2021. márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem vedd fel vele a kapcsolatot, de anyukádat ne vonjátok bele, ha lehet.
2021. márc. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Savlekotő ***** válasza:
Pedig cirkusz lesz vagy eleve elengedte ezt a fater és te is csak anyád csesztetéséhez kelettél,nem igazán,azért ha más fél évig nem érdekel valakit a gyereke és kicsit se próbálkozik a kapcsolat tartás is csak az ex szopatása, ott ez már csak nyögve nyelés lesz vagy cirkusz maximus. Ne állj bele újra.
2021. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!