Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányom nem sokára 16. évét...

A lányom nem sokára 16. évét tölti, éjszakába nyúló bulit szeretne. Nem tudom mi lenne a helyes döntés. Ti engednétek?

Figyelt kérdés
2019. nov. 9. 21:41
1 2 3
 1/24 Magic ***** válasza:
34%
Engedd meg neki szerintem. Semmi indok nincs ellene
2019. nov. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem meg nem az oscar díjat nyerte, majd max a tizennyolcadikon, de ez így nevetséges.
2019. nov. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
31%
Igen, hiszen egyszer lesz 16 éves. Meg kell ünnepelnie.
2019. nov. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Savlekotő ***** válasza:
51%
16 éves két év múlva 18 lesz,nem 12 éves már..
2019. nov. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Metionin ***** válasza:
84%
Kompromisszumot kötnék. Van az időpont amit a lány akar hogy vége legyen a bulinak, meg van amit az anyuka. Pontosan a 2 közé tenném. Amúgy hány óráig akar bulizni?
2019. nov. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
57%

Ma mindenki a 16. megunnepleserol lamental? Az egyik 100.000-et akar a sajatjara kolteni, te meg a lanyodenak az ejszakaba nyulos bulijat kerdezed. Nem ugyanazok vagytok?


En nem.engednem. otthon ha elhivja hozzank majd a baratnoit es akar hajnalig susorognak a szobajaban az mas, de varosba szorakozohelyre nelkulem (ertsd kocsmaba, etterembe, teazoba max 10-re hazaeroset engednek).

De neked kell ismerni a lanyodat, mennyire megbizhato, milyenek a baratai akikkel bulizna es hasonlok. Az en ferjem a 16 eves lanyat elegge felreismerte. Azt hitte artatlan kis baranyka aztan az ottalvos bulikon is bemart, elengedos szorakozohelyesen meg ajultra itta magat. Apuka meg azt hitte meg sose nyalt bele borospoharba se a lanya.

2019. nov. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
31%
Ti amúgy hol éltek ?? 16 évesen , születésnapján csak szórakozhat hajnalig . Amúgy is ha tiltod , csak rosszabb lesz .
2019. nov. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
26%
Én engedném.
2019. nov. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan meddig akar bulizni?

Illetve otthon vagy a városban szeretne ünnepelni?

2019. nov. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
57%

Én nem engedtem a lányom. 16évesen még 'gyerek' nem kell éjszaka a városba csavarognia. Otthon barataival oké, de a városba nem. Aztán csodálkoznak a szülők, ha valami rossz történik a lányukkal. Vagy bedrogozzák őket, vagy bármi ilyesmi. Még gyerek.

18.szülinapjára oké. Oda én is elfogom engedni. Hiszen akkor mar nagykorú, és talán felelősségteljesebben bulizna..

2019. nov. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!