Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normálisak az ilyen szülők?

Normálisak az ilyen szülők?

Figyelt kérdés

A nagybátyámról és a nagynénémről van szó.


Két gyerekük van, egy fiuk (az unokatesóm), akit még 17 éves korában kiraktak otthonról, mert homoszexuális. Róla azt kell tudni, hogy egy nagyon normális srác, 17 éves kora óta a barátjával vannak együtt (most 25 éves) és ők együtt tervezik az egész életüket.


A másik gyerekük, a másik unokatesóm lány, velem egykorú, 22 éves. Egy városban lakunk, sok a közös ismerős, így tudom, mit művel. Az összes pasinak odadobja magát, úgy viselkedik, mint egy r*banc, még 18 éves korunk körül dicsekedett el nekem azzal, hogy már 10 pasival volt együtt. Azóta sem sokat változtatott az életmódján, 2 hónapnál hosszabb párkapcsolata még nem volt.


Szóval míg a nagybátyámék a fiukat kitagadták a lányuknak mindent elnéznek. Próbáltam rákérdezni a nagynénémnél, hogy miért ez a nagy különbségtétel a gyerekeik között, de nem hajlandók a fiukról beszélni.


22/L



2021. ápr. 4. 15:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%

9


Pedig simán az jön le hogy irigy vagy, semmi rosszindulat, nyilván az a jó amit te csinálsz, de gondolom titkon vágysz arra hogy ne legyen semmi felelősséged mint az unokatesódnak, hiszen miért foglalkoznál vele ennyit ?!


"majdnem a fél várost ismerem" közel 4 ezer embert ? :)


Mondom felesleges ennyit foglalkoznod vele, inkább ha lehet a meleg sráccal tartsd a kapcsolatot, ennyi.


Nem tudom mennyire közele a kapcsolatod a nagynéni-bácsival, de ilyesmit nem igazán illik kérdezgetni...

2021. ápr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális. Akkor is az ők gyerekük a fiú is.

Van ilyen. A nagynéném is olyan nő, mint az unokatestvéred, a nagyapámnak ennek ellenére ő volt a kedvenc lánya a három lánya közül.

2021. ápr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Savlekotő ***** válasza:
100%
Nem normálisok. A lány sem ok nélkül züllik ennyire,valószínű eddig minden tilos volt neki is,kiszabadult a kontroll alól,most pótolja,példáséknál ez nem újdonság,lehet a tesója elzavarása miatt lett lelki sérült,nem akar kötődni stb. Legalább a fiú talált egy normális családot,ahol nem dobáljuk ki a szemétbe a gyereket..
2021. ápr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

"Ha a csajt nem zavar, hogy ribi téged miért?"


Ugyanaz a vezetéknevünk, mert apáink testvérek. Ráadásul ritka név ezért mindenki azt gondolja, hogy a testvérem.

2021. ápr. 4. 19:37
 15/17 anonim ***** válasza:
75%
És?
2021. ápr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
61%

Kérdező, teljesen megértelek. Nekem a 18 éves húgom viselkedik hasonlóan, én is szégyellem, hogy a baráti körünkben minden pasi tudja, hogy milyen könnyű "megszerezni" ://


19/L

2021. ápr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy pasinak se kötelező megállni.Miért a lány szégyene,ha szeret dugni?Nem nagyobb ri..banc,mint az aki ösdzefekszik vele.Amúgy meg a szüleinek az a vajuk,hogy a fiuk meleg.Leget a lányukat is elzavarnák,ha lánnyal lenne együtt.
2021. ápr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!