Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Félek apámtól hogy szexuálisan...

Félek apámtól hogy szexuálisan is zaklatni fog, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában nem csak anyámat "zaklatja szexuálisan" hanem engem is. Anyumnak folyton a seggét meg a melleit fogdozza előttem is, pedig már megkértüt rá hogy ne tegye.

Tegnap pont edzettem és csak úgy kopogás nélkül be jött a szobámba én meg ott álltam előtte sportmelltartóba és rettentő szégyenlős vagyok. Ma mentem be a szobámba és rácsapott a seggemre, most először csinált ilyet, nagyon zavarba vagyok és félek.

Arra is gondoltam már hogy lehet kamera van a szobámban mert kaptam új ágyat és hát bevallom este szoktam ezt azt csinálni és múltkor megkérdezte hogy "na már felavattad az ágyad rendesen? " Lehet hogy tényleg ő azt nézi hogy én masztizok este?????????? Nagyon félek ettől is.

Apám nagyon erőszakos is. Nyáron itthon 2x majdnem megvert, de a hajamat azt meg is tépte 1x teljesen jelentéktelen dolog miatt, én nem csináltam semmi rosszat. Anyumat is egyszer fejbevágta nem kicsit, sírt is utána. Anyámnak folyton olyanokat mond mit például: "kishülye, fejbevágjalak?", ha én meg közbe szólok akkor azt mondja hogy "na neked kuss legyen" "te csak maradj kussba" "te csak maradt csöndbe"

Anyumat folyton csicskáztatja,például minden nap mondja neki kb 3x hogy "önts az üvegembe üdítőt és hozd be a szobába de még ma", meg múltkor nem öntött neki mert elfelejtette ezért apám kiabált és elmondta mindennek anyumat. Mondtam már apámnak hogy légyszíves ne csicskáztassa már folyton anyát, erre ezt mondta: "Azért van itt hogy kiszolgáljon"

Nagyon félek akkor ha csak én meg apám vagyunk itthon, félek hogy szexuálisan vagy fizikailag bántani fog.

Köszönöm annak ki elolvassa, kérem aki tud segítsen! Mással is történnek ilyen dolgok?😔



2021. ápr. 9. 11:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/134 anonim ***** válasza:
96%

22.

Ezt nem tudom, nekem a 21es versenyzőnek címezted-e de nem feltétlen igaz, hogy az apa a pénzkereső, nyilván az esetek többségében igen, de az anya is sokszor megkeres olyan összeget, ami a (csúnya kifejezés, de) fennmaradáshoz szükséges.

2021. ápr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/134 A kérdező kommentje:
#22 #24 apám a "fő pénzkereső", anyum is dolgozik de ő kb az egyharmadát keresi mint apám..
2021. ápr. 9. 12:15
 23/134 anonim ***** válasza:
91%
A 19-esnek címeztem. Ő írta, hogy függenek tőle
2021. ápr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/134 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan felnőtt férfi rokonod, akinek ezeket el tudod mondani és segítséget kérnél? Nyilván ez alatt nem azt értem, hogy veresd meg vagy ilyenek, de pl beszélne vele, adna neked tanácsot stb...
2021. ápr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/134 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy este bekukucskált az ajtón apád?
2021. ápr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/134 anonim ***** válasza:
94%

20# Akkor is, ne hagyja anyukád hogy csicskáztassa apád.

Emelje fel e fenekét és szolgálja ki saját magát. Mindenki ezt teszi.

2021. ápr. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/134 anonim ***** válasza:
100%

26, köszönöm válaszod!

25, kérdező. Értem a szitut, figyelj, a pénz téma legyen most félretéve, ne szabjon korlátot annak, hogy segítséget kérjetek. Nyilván, ha úgy alakul majd a pénz és a lakhatás is fontos, de ne ez határozza meg, hogy mit csináltok, lehet, hogy most több a pénz, de már soraidat olvasva is a hideg ráz, ez nem élet.

2021. ápr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/134 anonim ***** válasza:
82%
A kamerát kizárnám, mert ahhoz komoly szakember kell aki beszereli. Pl. El kell rejteni a vezetékeket. Stb
2021. ápr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/134 A kérdező kommentje:
#28 nem mert onnan nem látni el az ágyamig, a szoba egyik felen van egy fal és attól nem latni
2021. ápr. 9. 12:28
 30/134 anonim ***** válasza:
67%
Esetleg az ablakodon bekukucskálhatott? Ha nem húztad rá a sötétítő függönyt? Földszinten van a szobád? Családi ház?
2021. ápr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!