Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyen helyzetben tényleg...

Ilyen helyzetben tényleg jobb, ha elköltözöm?

Figyelt kérdés
Otthon élek a szüleimmel, nagyszüleimmel és a testvéremék is velünk laknak a kisbabájukkal. A helyzet az, hogy a párom ápolónak tanul és most berendelték őket dolgozni a járvány miatt. A szüleim féltik a nagyszüleimet meg a babát is és szerintük egy hónapig, amíg tart az önkéntesmunkája páromnak addig nem szabad vele találkoznom. Vagy költözzek hozzá, de akkor én se mehetek haza addig, nem találkozhatok a családommal. Tehát valakitől mindenképp el lennék szakítva, és nem tudok dönteni, hogy mégis mi legyen. Párom biztos nagyon rosszul élné meg, de én meg nem akarok a családomtól távol lenni.

2021. ápr. 11. 15:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Párom biztos nagyon rosszul élné meg, de én meg nem akarok a családomtól távol lenni - én a párod helyében nagyon elgondolkodnék ezen a "kapcsolaton".


Remélem, hamar rájön, hogy neked ő csak az örök második.

2021. ápr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Attól még szerintem nem lesz valaki "örök második", mert ilyen helyzetben nem akarok odaköltözni hozzá, egy kis panelba, ahol még erkély sincs, olyan emberrel, aki engem enyhén szólva nem kedvel. Igen, mondhatjuk, hogy csak egy hónapról van szó, de az is sok, ha netán valami galiba lenne az anyjával, és emiatt el kéne jönnöm, nem mehetnék haza.
2021. ápr. 13. 09:15
 13/14 anonim ***** válasza:
67%
Jézusom, ne hisztizz már. Nem igaz, hogy egy ilyen döntést képtelen vagy meghozni felnőtt emberként.
2021. ápr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt nem ertem hogyha az anyja miatt nem akarsz odamenni ezt hogy nem sikerult beleirni a kerdesbe?


Ugy nyilvan ne koltozz oda ha az anyja nem szeretné mivel ezt leginkabb ő dönti el.

2021. ápr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!