Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem normálisak a szüleim,...

Nem normálisak a szüleim, szerintetek?

Figyelt kérdés

Mindennap idegeskedek amikor itthon van apa, olyan dolokat csinál ami engem idegesít, mindenféle fszkalap vagyok ha véletlenül csinálok valamit ami neki nemtetszik, mert szerinte nincsenek véletlenek. Anya állandoan apa pártját fogja, nekem sose lehet igazam, nekem kéne xanax meg nyugtató szerintük, mert elvileg nálam valami nem kóser.

Szerintetek normálisak?

Hiába próbálok kedves lenni, felkúrnak. Néha akkora irdatlan butaságokat mond anya, ami amugy alapműveltség lenne.



2021. ápr. 11. 17:27
 1/5 A kérdező kommentje:

19/L

Hiába próbálok velük beszélni, nemsegít.

2021. ápr. 11. 17:28
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Nekem is sokat Idegeskednek a szüleim.

Ha nem akarnak beszélni, elég nehéz őket felvilágosítani.

Próbálj bevonni valakit, aki tud segiteni, És látja a problémát.

Nálunk ilyen volt a keresztanyám,És sokat segített ebben.

A választott személlyel üljetek le, És mindenki mondja el a sérelmeit.

2021. ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

2es a kérdező idegeskedik az apja miatt.


kérdező: költözz el és akkor nem kell elviselned őket. probléma megoldva. A saját otthonodban olyan magasröptű eszmefuttatásokat végezhetsz amilyeneket csak akarsz

2021. ápr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

#3-as.

Ez a korától függ.

Ha még csak 16 mondjuk, akkor nem fog tudni elköltözni nagy valószínűséggel...

2021. ápr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ha még csak 16 mondjuk, akkor nem fog tudni elköltözni nagy valószínűséggel..."


Az 1-es hsz-ban ott van, hogy 19 éves.

2021. ápr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!