Normálisak a szüleim?

Figyelt kérdés

Ma egész nap Pesten voltam, rengeteget gyalogoltam, cipőm is feltörte a lábamat ezért kicsit bicegtem. Erre ahogy késő délután hazaértem vonattal anyám rám néz és azt mondja mit vettél be? Xanaxot? Hiába bizonygattam neki hogy semmi nincs bennem, egyszerűen a fáradságtól szédülök és azért dőltem le 20 percre, de hajthatatlan. Előbb már le is drogosozott, meg hogy nem sokáig fogok élni ha így folytatom... 🤣 Normális??


22/N



2018. aug. 21. 21:40
1 2
 1/14 anonim válasza:
89%
Nem valószínű ,hogy az
2018. aug. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Szülő függő, vannak a szülőknek ilyen agymenései. Az én fejemhez is hozzá vágták már, hogy "te úgy nézel ki, mint aki drogozott". Erre természetesen elküldtem a francba és még ő lett megsértődve. (anyám)


A szülő ilyenkor nagyon "félt"(szerintem). Ez a "féltésnek" egy olyan ága, ami már szélsőséges, beteges. Próbáld megváltoztatni, valamennyire a gondolkodását.

2018. aug. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem
2018. aug. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Miből gondolhatja? Nem adtál rá okot? Csak mert nekem anyaként meg sem fordul ilyen az eszemben a gyermekemmel szemben.
2018. aug. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
80%

Én is mentem be a barátnőmmel tanulni, erre hazaértem, apám leüvöltött, h így drogos vagyok...


Meg ahányszor lebetegszem, meg kapom, hogy csak drogos vagyok...


Sajnos az ilyen elmebetegekkel n lehet mit.

2018. aug. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Gondolom abból gondolhatta hogy lefeküdtem picit aludni, mert nem szokásom napközben meg lassabb lehettem. De már láttam bexanaxozott személyt és közel sem úgy néztem ki, artikulálni sem tudnak rendesen.
2018. aug. 21. 22:18
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Velem 12 évesen esett meg hasonló sztori... :D

Egy iskolai rendezvényre anyukám szupercsini magassarkú cipőjében mentem, ami persze pár óra alatt széttörte a lábam, ezért enyhén instabilan közlekedtem a tornateremben, amíg le nem vettem.

Következő hétfőn behívattak a fél osztályommal együtt egyenként, hogy a drog- és alkoholproblémáimról beszéljünk.

12 voltam, soha nem ittam még, nem cigiztem, nem drogoztam, nem voltam rossz társaságban, kitűnő tanuló voltam, és az ISKOLAPSZICHOLÓGUS a fél tanári karral meg az igazgatóval karöltve kijelentette, hogy én bizony aznap délután részeg voltam és bedrogoztam magam, mert dülöngéltem.

Szerinted? :D

2018. aug. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jo lehet a kapcsolatotok,biztos nem maradnék velük sokáig..
2018. aug. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2018. aug. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg hogy ennyi erővel ő paranoid skizofrén :D
2018. aug. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!