Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha lenéz apám mit csináljak?

Ha lenéz apám mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most nincs munkám, már 1.5 éve ami volt, az segédmunka , meg gyár, apa azt mondogadta, hogy én egy robot vagyok, egy szoftver, ha mondtam neki, hogy mi a baja, akkor annyit mondott, hogy a külső társadalom számára én csak az vagyok, tanuljak tovább, nem sikerült elhelyezkedni sehol gondoltam emelt érettségizek, az sem lett jó így szerinte mindig valaki csicskája leszek és mondta, leveszi a kezét rólam, azt csinálok amit akarok. Meg is csináltam a kamionos jogsit mert volt ilyen gyerekkori számlán pénzem arra pont elég volt. Namost, pont akkor állt be a piac amikor mentem volna. Mennék én, de folyton lebeszél, "ne menj messzire mert nem megyek el érted, álmokat kergetsz, nem lennél erre képes, próbáld meg az árufeltöltő munkát, az a fizetés elég lesz neked " szöveget kürtölte.

Nekem már nincs kedvem ilyen munkákat elválalni mert megaláz apa, nagyon nincs kedvem szórakozni már ezzel, kicsit levitt az életről. Meguntam, nem tudom miért nem lépek le. Ebből áll egy napom : felkelek, ébren vagyok, fogat mosok, wc, hallgatom, hogy mekkora senki vagyok a többi ismerőshöz képest. Ha véletlen jól érzem magam, mondjuk megnézek egy videót es meglátja apa egyből " munkát nem keresel? Keressél azt, ne ilyet nézz" hiába nincs itt semmi, ez Dél-Somogy.. fürdök és alszok. Ja meg iszok meg eszem.. meg ha meghallom a hangját remegek, hogy most mivel fog bántani, pl. bement a szobámba cipővel utcai ruhával és ráült az ágyamra, tudja, hogy tisztaságmániás vagyok, es azt mondta, hogy kamionos akarok lenni, akkor szokjam meg a koszt..


Lehet valakinek ez semmi, de nekem ez rohadtul megalázó.


2021. ápr. 13. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Költözz el otthonról és kezdj bele a kamionozásba. Ha hagyod, hogy lenézzen akkor le is fog.
2021. ápr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, de hogyan? Mert ha elmegyek mit tudom én 1 hétre pizzafutárnak.. már ha lenne nyitva 30 km körzetbe valami kajálda. Akkor mennék és mondaná, hogy " hát 1.5 éve nem dolgozol, adjad oda a fizetésed" ez lenne, mert tesóm visszamondta, ezt beszélték.
2021. ápr. 13. 17:07
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

De minek mennél pizzafutárnak ha van kamionos jogosítványod?

Amúgy meg költözz el.

Az elején biztos nehéz lesz de szerintem nem kéne foglalkoznod egy olyan ember véleményével aki semmibe néz téged.

de ha továbbra is ott maradsz akkor a rezsibe meg ezekbe adj bele mert az tényleg nem oké ,hogy egy felnőtt embert az apja tart el szerintem.

Én a helyedbe már akkor belekezdtem volna kamionos állásokat keresni amikor meglett a jogsi.

2021. ápr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy te hülyegyerek, ha van kamionosjogsid! Azért egy kamiont egyáltalán nem könnyű elvezetni, te mégis megcsináltad rá a jogsit! Ügyes vagy!

Itt Budapest környékén mindig keresik a kamionosokat.

Azt mondom, amint lehet, menj el kamionosnak, és gyűjtögess olyan fél évig, aztán gyere fel Pestre albérletbe.

Bár az is jó lenne, ha ott találnál kamionos melót, és apád megenyhülne egy idő után, ha látná, hogy megy neked a kamionozás.

2021. ápr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Legyél magasabb
2021. ápr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Te csak a kifogásokat keresed . A kamionos élet nem állt le , koronavírus ide vagy oda , az élelmiszerpiac nem áll meg , az emberek ettől még esznek , így az élelmiszerek is szállítva vannak a raktárakból a boltokba . Aztán ott vannak a drogeriák ahová szintén , valamint a gyárakhoz is szállítják az alapanyagot. Hagyd ott ezt a hatökröt aki csak abból merít erőt ha neked rossz . Ez nem apa.
2021. ápr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első körben el kéne kezdeni felnőttként viselkedni....
2021. ápr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Futárcégeknél tuti van állás. A pizzériák sem álltak le, kiszállítás van, volt. A legtöbb étterembe is volt kiszállítás, délben menza, de csak elvitelre vagy rendelésre. Az online rendelések virágoznak, nyilván ahhoz a raktárakat fel kell tölteni. Amúgy ne csodálkozz ha Apukád csesztet, csak jobbat akar Neked, de Te se tanulni,se dolgozni nem akarsz.
2021. ápr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!