Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehetne ezt normálisan...

Hogyan lehetne ezt normálisan megbeszélni?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy sráccal, már viszonylag régóta együtt vagyunk, éppen ezért gondoltam, hogy bemutatom a szüleimnek.

Viszont amint elmondtam nekik, hogy rendőrként dolgozik, rögtön azt vágták rá, hogy miért pont ilyen emberrel akarok lenni, meg hogy van gyereke és így nem lehet soha normális kapcsolatunk. Egyfolytában csak a veszekedések mennek miatta és sehogy nem akarják elfogadni a kapcsolatunkat.


2021. ápr. 14. 13:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Hány éves vagy? Csak mert ha 18 fellett, esetleg már dolgozol és külön is élsz, akkor semmi közük sincs hozzá, hogy kivel vagy. Nem mutatod be, s kész.
2021. ápr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1: 19 vagyok
2021. ápr. 14. 13:57
 3/14 kicsibarany ***** válasza:
79%

Megvan az oka, hogy nem akarják, hogy egy gyerekes pasival állj össze, szerintem hallgass rájuk.

Persze, a te döntésed, ha ragaszkodsz a sráchoz, akkor se akard őket meggyőzni hogy ez jó. Csak tényként közlöd hogy vele maradsz és kész. Mindenkinek joga van a saját hibáihoz.

2021. ápr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

#3, Mindenkinek joga van a saját hibáihoz.


Úgy van. Nincs is jobb tanulság, mint egy pofon az élettől.

2021. ápr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Remélem, hogy csak a gyerek a gondjuk és nem az, hogy rendőr.

A rendőröktől csak a bűnöző beütésűek tartanak, vagy ellenszenveznek velük, egyébként csak egy foglalkozás.

Nem egy öröm, hogy anyagi elkötelezettséggel jár a "hozott" gyerek, de a szerelem nem racionálisan válogat.

Ha kapálódznak ellene, akkor ne mutasd be!

Te megtetted a lépést, ha nem, hát nem!

2021. ápr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha gyereke van, akkor gondolom már 30 körül lehet. A korkülönbségen nem akadtak fenn?

Hozzá tudnál-e költözni? Ha igen, akkor költözz hozzá. Te is jobban megismered, meg a szüleid se tudnak cseszegetni.

2021. ápr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
"Srác"-ot írt, nem hiszem hogy lenne 30 éves. Egy 19 évest amúgy nem bátorítanék még összeköltözésre, ha tud inkább tanuljon.
2021. ápr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi bajuk a rendőrökkel? :D A párom is az, megfelelő mennyiségű időt tudunk együtt tölteni, remek apa, nem értem a problémát.

Egyébként viccesek az ilyen kérdések, mindig leírom amit most fogok, és mindig kiakadnak rám a kérdezők, de nem baj. 19 éves vagy és összejöttel valakivel. Ez még egyáltalán nem jelenti azt, hogy ti életetetek végéig együtt lesznek, gyerek, ház, kutya, macska. Lehet, hogy 2 hónap és szakítotok.

2021. ápr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

7: "Egy 19 évest amúgy nem bátorítanék még összeköltözésre, ha tud inkább tanuljon."


A kettő miért zárja ki egymást?

Sokan úgy élnek együtt albérletben, hogy mindketten tanulnak. Itt az egyik legalább kereső. Az is lehet, hogy saját ingatlanban lakik, és akkor bérleti díjat sem kell fizetnie.

2021. ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
30%
Látom 18 múltál, a süleid ilyenkor már nem szólhatnak bele a magánéletedbe
2021. ápr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!