Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, de már alig várom, hogy 18 éves legyek, és elköltözhessek egy saját házba.

Kezdjük ott, hogy nincsen semmi magánéletem, anyám minden nap bejön pakolászni, az én tudtom nélkül kidobja a cuccaimat, én meg keresem, mint a hülye. Nem vehetek semmit, mert tudniuk kell róluk, bezzeg ő rögtön megvehet bármit, amit meglát. Beosztja a pénzemet, a saját telefonomat elveszi, és nem használhatom, csak ha ő megengedi. Mindent rámken, olyat is, amit nem is én csináltam, mindennaposak a veszekedések. Már alig várom, hogy lehessen egy saját házam, ahol senki sem parancsolgat, és lehet magánéletem, és nem dobál ki senki semmit. Más is így van vele?



2021. ápr. 15. 14:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

20: ennyire gáz?

Őszintén szólva nekem meg kellett néznem a térképen, hogy hol van - elhelyezni se tudtam volna, még országrész szinten sem....

Pedig amúgy jó vagyok földrajzból. :)

2021. ápr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

#20

Apám nem tud róla semmit, Ausztriában lakik. Melleseleg ha beszélek vele, anyám ott áll a háttérben, nehogy valami rosszat mondjak róla. Jelenleg Szakácsnak tanulok, de gondolkoztam, hogy megyek a katonaságra, legalább kicsit távolabb lennék tőle, meg amúgy is tetszik. És nem vagyok matyó, kb azt se tudom, mi az.

2021. ápr. 15. 17:21
 23/28 anonim ***** válasza:
91%
A szakács szerintem tök jó, azt fejezd be. Nem tudnál kimenni utána apukádhoz Ausztriába dolgozni?
2021. ápr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
88%

Ha vki kérdést ir ki arrol, hogy rossz otthon, akkor 10bol 8 válasz az, hogy költözzön el. De ha leirja hogy el akar majd koltozni, akkor beszoltok neki, hogy megis mibol XD


amugy igen, egyetem, koli, egyetem mellett tudsz dolgozni es felhalmozni 2-3 milliót, amibol el tudsz indulni egy alberlettel pl.

2021. ápr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
27%
Juj, most te vagy trollkodsz, vagy fingod nincs a lakások árairól, meg úgy az életről.
2021. ápr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
85%
De a szakács végzettséggel, kivált, ha ráfekszel a nyelvre, bármelyik osztrák hotelben szívesen látnak majd.
2021. ápr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Nem trollkodok, mert ez egyáltalán nem vicces. Ezek reális problémák, de persze az nem értheti, akinek nincsenek ilyen problémái.
2021. ápr. 16. 13:37
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Elfelejted higy minden felnőtt volt egyszer 16 éves, úgyhogy a legtöbben kapizsgáljuk.

És vissza nézve az 1 éves zsebpénz egyszerűen nevétséges összeg ahoz képest amire szüksége van egy embernek hogy önállóan éljen. Gyanítom hogy abbol a pénzből még a számlát se tudnád kifizetni. És akkor még ott van az utazás, ruházkodás, fogászat. Ezek a muszály dolgok. És még nem beszéltem arról ha ki akarsz kapcsolódni. És ekkor még nincs autód se amit karban kell tartani, és nem beszéltem az albérletről vagy lakáshitelről, vagy a pénzről amit arra raksz el.

2021. ápr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!