Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Helyes lenne anyáméktól házat...

Helyes lenne anyáméktól házat venni?

Figyelt kérdés
A szüleimtől 2 házzal arrébb van egy eladó ház, anyum örökölte és árulják. A párommal otthon keresésben vagyunk és a szüleim minden áron azt akarják, hogy vegyük meg. Persze jóval áron alul. De a páromnak ez nem tetszik, nem szeretne a szüleimhez ilyen közel lakni és megértem. Szerintetek megvegyük? A párom szerint ez később a szüleimmel vita forrás is lehet hogy szinte ingyen, jelképes összegért adták el nekünk és fél hogy mindig át fognak jönni a nyakunkra.
2021. ápr. 19. 17:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
92%
Szóval a férjed nem akarja , ami TE is meg értesz, most mégis idegenektől kérdezed hogy meg vedd e??? .......
2021. ápr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
90%
Kizárt, hogy megvenném. Lehet, hogy úgy gondolod, hogy nem lesznek ott állandóan a nyakatokon, de ott lesznek. Gyerek van? Ha nincs és lesz na akkor lesz még rosszabb.
2021. ápr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
64%
vedd meg, majd add el. :)
2021. ápr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
96%
Van tesó? mert ez vele lenne kitolás
2021. ápr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
82%
Átjárna,még gyertyát tartani is .
2021. ápr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
97%
Mi megvettuk hasonlo szituban, de nekem a szuleim nem ragacsok. Csak akkor jonnek at, ha igenylem. Soha nem allitanak be random es ok nagyon kellemesen elviselheto emberek. Javaslom, hogy nagyon fontold meg, mert ha nem lehet oket tavol tartani amikor eppen erre vagytok akkor nem szabad bekoltozni a szomszedba. :)
2021. ápr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
47%

Mi a biztosíték, hogy a párod pl. 2-3 év múlva is még a párod lesz??

Te meg buktál egy "ingyenes" kertes házat.

2021. ápr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
24%

10 év múlva is ott lesznek az anyádék.

10 év múlva is ott lesz a ház.

10 év múlva is ott lesz még a párod??!

2021. ápr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
84%

Én tuttira megvenném, nyomott áron. Az első számú családi pénzügyi szabály: fogd a pénzt és fuss! Ha van rá lehetőség, szerezd meg az ingatlant.


Nem túl nagy deal a szülőkhöz közel költözni. A feleségem sem akart az anyjához közel költözni, én beszéltem rá. Azóta csak a kölcsönös hasznunk van belőle, bevásárlunk egymásnak ezt-azt, átmennek a gyerekek a nagyihoz stb. Be van tanítva, hogy soha ne jöjjön át, csak ha hívjuk. Fantasztikusan működik a rendszer.

2021. ápr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
95%
Eloszor azt akartam írni hogy csak úgy vennem meg ha lefektetnenk a szabalyokat hogy ki hol rendezkedhet( vagyis sajat maganal, nem nalunk). Aztan rajottem hogy ahol nem magatol ertetodo megb.szta a fene...ugyis atjarnak.
2021. ápr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!