Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Helyes lenne anyáméktól házat...

Helyes lenne anyáméktól házat venni?

Figyelt kérdés
A szüleimtől 2 házzal arrébb van egy eladó ház, anyum örökölte és árulják. A párommal otthon keresésben vagyunk és a szüleim minden áron azt akarják, hogy vegyük meg. Persze jóval áron alul. De a páromnak ez nem tetszik, nem szeretne a szüleimhez ilyen közel lakni és megértem. Szerintetek megvegyük? A párom szerint ez később a szüleimmel vita forrás is lehet hogy szinte ingyen, jelképes összegért adták el nekünk és fél hogy mindig át fognak jönni a nyakunkra.
2021. ápr. 19. 17:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
53%

"Az első számú családi pénzügyi szabály: fogd a pénzt és fuss!"


Jó családod lehet neked is :) Remélem nem vagyunk rokonok :)

2021. ápr. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
49%

Van tesó?

Mennyire áron alul?

Eleve ott akarnatok venni lakást?

Én azt vallom anyos-szulok ne tudjanak papucsban atjonni hozzánk.

2021. ápr. 20. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
91%
Atgondoltam ujra a kerdest es egyebkent latva a mai ingatlan arakat, azert nem mindegy hogy mennyivel tudod megszerezni olcsobban. :) Nem is feltetlen kell ott laknod. Bar lehet extra nagy macera berelni vmit mikozben kiadod a sajat hazad... Csak mert nem biztos, hogy valaha is barki ennyiert el akar adni neked egy hazat. Jol gondold at!!
2021. ápr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
21. Sajnos elég idős vagyok ahhoz, hogy rengeteg rosszat lássak... és ahogyan 23-ban is írod, nagyon mennek fel az ingatlan árak...
2021. ápr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
91%

A szüleim a nagyszüleim mellé építkeztek, a két nagybáttyám meg a faluban vett házat. Alapvetően nem bírják elengedni a fiaikat.

Nagyszüleim szinte minden nap mindenkit programszerűen körbejártak, kopogás nélkül toppantak be a házba, a vejek borzalmasan utálták, anyámmal pár év után úgy összeveszett nagyanyám, hogy nem is beszéltek. Iszonyatos volt ezt nekem gyerekként a helyén kezelni(ha egyáltalán lehet)...


Ettől függetlenül szerintem "szülőfüggő", ha be tudod őket "tanítani", ahogy az előző írta, hogy csak előzetes bejelentéssel menjenek és azt se túl gyakran, akkor oké és nagy segítség lehet, ha pl jön egy csomag vagy gázórás, el tudják intézni.

2021. ápr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!