Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam meg szüleimnek,...

Hogyan mondjam meg szüleimnek, hogy Muszlim lettem?

Figyelt kérdés

Nemrégiben elkezdtem kutakodni a vallások iránt, egy-kettőt gyakorolni, kipróbálni.


Amikor az Iszlámhoz értem elképesztő nyugalom fogott el és kifejezetten élveztem a "próbákat".


Szüleim atheisták, sőt, hülyeségnek tartják az összes vallást. Nem vagyok biztos benne, hogy mit is kellene mondanom...



2021. ápr. 19. 18:26
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
91%
Egyszerű, eléjük állsz, és والإسلام هو ثاني أكبر دين في ومحمد هو رسول الله meg fogják érteni.
2021. ápr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk Allah Akbar al,köszönj reggelente csak rá jönnek valami nem stimmel nálad .
2021. ápr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim válasza:
76%
Majd elmúlik
2021. ápr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
80%
trollkérdés... el is tűnt a balfenéken a kérdező...
2021. ápr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
66%
Sajnálom a szüleidet. Szerintem inkább coming outolj melegként, azt jobban fogadnák.
2021. ápr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
97%

#17

Magrib ideje van, előtte meg rituális tisztálkodás

2021. ápr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
89%

Akkor hétfőtől már muszlim vagy??

Pedig még csak kedd van...

2021. ápr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
62%
Ha muszlim vagy, akkor le kell vágni 10 centit a farkad valamelyik végéből.
2021. ápr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Úgy vettem észre, hogy rosszul fogalmaztam. Már egy hónapja muszlimként élek, tartom Ramadan-t és napi ötször imádkozom. Szüleim jelenleg abban a tudatban élnek, hogy ez csak egy Iskolai projekthez kell.


Simán elképzelhető, hogy egy hónap múlva elmúlik, de jelenleg ezt érzem helyesnek, biztonságosnak és kellemesnek.


Inkább azért szeretnék róla beszélni velük, mert van egy elég erős bizalmi kapcsolatunk. Elmehetnék akármikor egy mecsetbe, csak nem tudom, hogy mit gondolnának.


Rengeteg értelmes komment jött, tipikus vidéki parasztok akik csak az M1-en látják, hogy "Jajj, muszlim rossz, muszlim erőszakos" stb. Azoknak akik nem a "Robbantsd fel őket" meg "Csatlakozz az ISIShez" dolgokkal jöttek, azoknak köszönöm!

2021. ápr. 19. 20:19
 20/35 anonim ***** válasza:
60%
Tipikus vidéki parasztok? Inkább te vagy tipikus idióta, aki jó dolgában a mesékhez menekül. Inkább a való életen járjon az eszed, minta nem létező nagy testvéren. Értelmes szülőknek ilyen gyereke...
2021. ápr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!