Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha a szüleim rám...

Mit tegyek ha a szüleim rám vannak szálva?

Figyelt kérdés

Ez alatt azt értem, hogy nincs magán életem!

•A telefonomra nem tehetek kódot mert folyamatosan ellenőrzik és az üzeneteim olvassák!

•Nagyon nehezen engednek el bárhova!

•Egyfolytában a cuccaim közt turkálnak!

•Már 2-szer leszedték az ajtómat hetekre majd visszakaptam!

•Bármit olyat csinálok ami nekik nem tetszik egyből panaszkodnak rólam a rokonoknak!


A nagynénémre bármikor számíthattam...vele mindent kibeszélhettem, oda mentem ha már nem bírtam tovább de a szüleim eltiltottak tőle!


Segítsetek kérlek!



2021. ápr. 21. 09:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Apukám engedékenyebb, anyukámmal van inkább ptobléma.

Mostanában kezdtem csak szemtelenebb lenni velük mert már tényleg nem bírom...de eddig egy rossz szavuk sem lehetett volna rám ,mindig jó gyerek voltam és a tanulással sem volt soha sem gond!

2021. ápr. 21. 09:52
 12/16 anonim ***** válasza:
32%
" mostanában kezdtem szemtelenebb lenni" ahaa!! Ezt szerintem csak te gondolod így mert alap volt de anyádnál biztos egy ideje már kiverted a biztosítékot a viselkedéseddel
2021. ápr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, nem mondom, hogy normális hogy ennyire nem tisztelik a magánszférád. De igazából amíg nem vagy 18, sokat nem tudsz tenni, max félrerakni minden pénzt amit kapsz és lelépni ahogy lehet.
2021. ápr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
54%

A 9-es válaszod első mondatát olvasva, szemtelen lehetsz otthon is. Tehát megérdemled.

Ha apukád rendesebb, akkor beszélj vele. Kérd meg,hogy állítsa le anyut.

2021. ápr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
78%

Sajnálom, ez tényleg kellemetlen lehet! Főleg az utolsó két dolog, hogy leszedik az ajtódat, meg a rokonoknak panaszkodnak. A többiben, ha nincs mit rejtegetned, nyugodt lehetsz, de ezek! Sajnálom! :(

Velük próbáltad ezt megbeszélni?

(Szerintem akik téged hibáztatnak emiatt, nincs okuk rá. Feltételeznek, mivel nem is ismernek/nem ismerünk.)

A szüleid meg szerintem csak nagyon-nagyon szeretnének rád vigyázni, és féltenek mindentől, ami nem baj, csak nem annyira tudják, hogyan vigyázzanak rád úgy, hogy ne sértsenek meg. Ne haragudj rájuk, ne törődj ezekkel, de esetleg ja, próbáld meg megbeszélni velük.

Remélem, hamarosan megoldódik! Addig is kitartást, sok erőt! Isten áldjon! :)

2021. ápr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Tehát nem írsz le semmi előzményt, de normális választ vársz. Az úgy érdekes.
2021. ápr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!