Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket milyen mértékben...

Titeket milyen mértékben támogattak a szüleitek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, kaptál tőlük segítséget az önálló élet elkezdéséhez, vagy 0 forintból egyedül építettél fel mindent?

Én 22 éves vagyok, de semmi pénzem sincs, alig támogatnak és örökölni se fogok sokat, mert tesómat jobban szeretik.



2021. ápr. 21. 13:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
61%
25eves koromig kaptam toluk zsebpenzt havonta, kesobb is visszakoltozhettem hozzajuk ingyen, fizettek a jogositvanyomat.
2021. ápr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%

Én nem szégyellem, hogy támogattak, nem vártam el, de nagyon hálás vagyok miatta. Lakást kaptam tőlük. Mondjuk akkor még nem tizenöt millió volt egy lakás egy vidéki kisvárosban, ahol lakom, de ettől függetlenül hatalmas dolog volt huszonéves koromban a saját hitelmentes lakásomba költözni.

Én is arra fogok törekedni, hogy ezt meg tudjam adni a gyerekemnek.

(Amiért külön nagyon nagyra tartom őket, hogy a testvérem ugyanígy fog segítséget kapni, nálunk nincs kivételezés)

2021. ápr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
84%
Az egyetem után a szüleimnél laktam 3 évet. Beszálltam a rezsibe és a költségekbe. Anyám könyvelő és mindent fillérre pontosan feljegyzett. Mikor összegyűlt az önerőm akkor az anyám elővette a könyvelését és megmutatta, hogy 3 év alatt kicsit több, mint 4 millió forinttal szálltam be a költségekbe. Ő ezt a pénzt egy számlára tette majd hozzárakott ugyanannyit és átutalta nekem. Így 8+ millió forinttal segítettek a szüleim. Ennek segítségével egy picit nagyobb lakást vettem.
2021. ápr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53%

Engem sajnos semmivel. Tényleg két bőrönddel jöttem el a férjemhez lakni. Azóta sem kaptam soha nagyobb értékű dolgot tőlük.

Örökölni ketten fogjuk a lakásukat a húgommal, szóval...:(

2021. ápr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
71%
Kaptam tőlük egy elfuserált házat a világ végén amit nem adhattam el folyamatos lelki terrorral, kritikákkal megspékelve. Sajnos gyáva voltam továbblépni és mára belefásultam az életbe.
2021. ápr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!