Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy titkoljam el a párkapcsol...

Hogy titkoljam el a párkapcsolatom a szüleim elől?

Figyelt kérdés

Még otthon lakok, de nagykorú vagyok(18). Pár év múlva tudok csak költözni, legjobb esetben is 1 év múlva, leghamarabb. Amíg velük lakok és baj esetén nem tudok lelépni nem akarom, hogy tudják, mivel a párom velem azonosnemű, és kétlem, hogy jól fogadnák.

Viszont idővel feltűnő lesz, hogy ha napi szinten eljárkálok a "barátaimmal", mivel eddig ez nem volt jellemző. Illetve, ha sokáig nincs párom, ilyen 21 éves koromban sem, (már ha akkor még itthon lakok), az is feltűnő,ha előtte sem volt tudomásuk szerint, nem?

Akkor hogy tartsam titokban a kapcsolatom?


2021. ápr. 22. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Találj ki magadnak egy kamu pasit.
2021. ápr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
6%
Nem igaz hogy nem tudsz találni egy ellenkező neműt... Rengeteg problémától kímélnéd meg magad és szüleid.
2021. ápr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

2.te figyu miért akarod bárkire erőltetni a heteroszexualitást mikor már manapság elfogadott sok helyen?!

..hetero kapcsolatban is annyi probléma van mint homoszhexuálisban!

SZÜLEINEK MEG semmi köze hozzá kbhogy kivel van a gyerek amíg boldo ha meg kitagadják akkor meg szülőknek sem valók ha ezért kitagadják nemhogy elfogadnák hogy mindenki más%

2021. ápr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ha lenne kamu párom, akkor egyszer csak be kéne mutatni valakit, és erre nem akarok senkit felkérni.


Nem akarok ellenkező nemű párt, nem igazán vonz ilyesmi. A szülői reakción semmi extra gond nincs

2021. ápr. 22. 21:36
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Szeirntem mond azt hogy a barátnőd vagy haverod (nem írtad milyen nemű vagy) és ennyi meg ha kérdezősködnek kamuzdb ehogy neki van valakije azt leszállnak róla nekem ez volt csak úgy hogy a legjobb barátnőmhöz kezdtem átmenni mert korábban senkihez de így se faggatóztak és mondtam nekik van pasija meg ő amúgy a legjobb barim ..de ebből azt akarom mondani hogy hagyd rájuk, ha nagyon nem toleráják ezt a dolgot azt úgy is megutdod valahogy és ha nem kitagadó stílusúak akkor lassanként adagold be azt meglátod.aohgy látom már elmúltál 18 így beleszólásuk nincs nagyon meg nem is kényszeríthetnek már semmire.
2021. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
80%
Szerintem nem lesz feltűnő. Legfeljebb észreveszik, hogy mostanság extrovertáltabb vagy. Ennyi.
2021. ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
#2 ez nem így működik
2021. ápr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem írtad, milyen nemű vagy... Ez azért valamennyire lényeges lenne.

Fiatalon amolyan "magamnak való" voltam, akit csak egy bizonyos téma érdekel (autók). Ekkor még nem volt számítógép meg internet...


Nem tűnt fel itthon, a szüleimnek, még akkor sem, amikor 20 elmúltam, hogy az illető barátom, aki szintén ugyanolyan érdeklődésű, mint én, jó párszor itt alszik nálam/velem. Hely volt hozzá a szobámban, az ágyam megfelelő méretű volt.

Vagy én "aludtam" nála. Az ő szülei részéről sem volt semmi ellenvetés. Igaz, ők se tudtak semmit... azt hiszem.

Apám a haláláig se tudta meg, anyám pedig a mai napig nem tudja (pedig már nagyon sok év eltelt), hogy mi történt ezeken az éjszakákon... igaz, azóta nem egy hetero kapcsolatom volt/van, de ez az időszak jó hosszú volt. És bár nem vallottuk be, nem mondtuk el -nem tűnt fel soha, senkinek.

F

2021. ápr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%
xD
2021. ápr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd azt, hogy legjobb barátok vagytok és neked más valaki jön be.
2021. ápr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!