Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Bírósági végzés van róla,...

Bírósági végzés van róla, hogy a gyerek az anyánál lett elhelyezve, de mégsem tesz ennek eleget? Teendő?

Figyelt kérdés

Elváltunk és a volt feleségem kikötötte, hogy ő a gyám, közös felügyeleti jog nincs, 2 hetente a hétvége az enyém + gyerektartás.

Bíróság meg is határozta, darabig ment is. Minden hónapban megkapta az 50.000 Ft-ot és mentem is a gyerekért, majd időre visszavittem.

Kedves anyuka rájött, hogy teher a gyerek, túl sok neki, ezért többnyire nálam van, mert ő nem ér rá. Nem érdekli, ha nem érek rá, olyan rásózza az én! szüleimre. Szeretném magamhoz venni, de ő tiltakozik és fenyegetőzik.


Milyen esélyeim vannak, ha a bírósághoz fordulok? Szeretném nevelni, meg tudok adni neki mindent, jóformán így is velem van, csak elegem van már a folytonos csesztetésből, ami az anyja felől érkezik.


Amúgy a kislány szereti az anyját és várja is, hogy jöjjön érte, de csak hitegeti. Pszichésen is megviseli, az óvodában is szóltak már, hogy intézkedni kell, mert nincs jó hatással.


2021. ápr. 27. 11:06
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezel problémával gyámhivatalt kell megkeresni.ők tudnak esetleg konkrét tanácsot adni ,vagy ügyvédet.
2021. ápr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!