Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kernetek idopontot orvoshoz...

Kernetek idopontot orvoshoz telefonon a telefonfobias felnott gyereketeknek, ha o nem mer, vagy elneznetek otthon, hogy rosszul van?

Figyelt kérdés
21 eves, szerintem epp itt az ideje telefonalnia, ha meg nem akar, annyira nincs is rosszul.
2021. ápr. 27. 12:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nekem is van telefonfóbiám, de szerintem a lehető legrosszabbul kezelem... Iszom előtte, és megvárom, míg kicsit becsiccsentek (nem nagyon, mert akkor valószínűleg hallatszik a hangomon), és úgy telefonálok... Ez gáz... De csak elmondtam. Viszont néha rászedtem magam, kényszerből muszáj volt józanul telefonálnom, de akkor is elvolultam, hogy senki se hallja, még a párom se. Leglehetetlenebb helyekre is mentem már. A szívem majd kiugrott a helyéről, pedig alapjánan leszrom, hogy mit gondolnak rólam, de ezek szerint még sem megy eléggé...
2022. aug. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ja és amúgy én lustaságból is erőltetem, mert elmehetnék egy utcával odébb személyesen, de hát na...
2022. aug. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Na meg nem is szeretek kijárni a házból... 🙄
2022. aug. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!