Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan aki egyáltalán...

Arremiszqween kérdése:

Van itt olyan aki egyáltalán nem ismerte az apját? Milyen volt így felnőni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok akit az édesanyja teljesen egyedül nevelt, vagy azért mert amikor terhes lett, a gyerek apja elhagyta őket, vagy azért, mert az édesanyja akár direkt teljesen egyedül vállalta. Örökbe fogadta, vagy mesterséges megtermékenyítéssel vállalta egyedül. Nagyon gondolkozom, hogy egyedül vállaljak gyereket, úgy érzem megtudnék neki adni mindent, de nyilván az ő érdeke az első, és ezért kiváncsi vagyok milyen az ha valakit az édesanyja direkt egyedül vállalt, hogy mennyire hatott ki a felnőtt életükre hogy nincs egy apaképük.

#Egyedüli gyerekvállalás
2021. máj. 2. 21:02
 1/5 anonim válasza:
100%
Én apa nélkül nőttem fel, összesen 3x találkoztam vele. Szuper volt így is, minden szeretetet megkaptam. Most egy egészséges párkapcsolatban élek, majd szeretnék gyereket is. 27/F
2021. máj. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 2-szer láttam, 2 és 4 évesen, de még nem nőttem fel, de eddig olyan nehéz nem volt, csak életembe nem használtam a fater szót, kevesebb horgászás/ kirándulás volt/van, és pár dolgot nem tanított meg, de ennyi. 13/F
2021. máj. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sose láttam a pasit aki csinált, anya terhes volt még mikor elhagyta. Szuper gyerekkorom volt, nem mondom, volt mikor eszembe jutott, de nem hiányzott. Nyugodt, békés, boldog gyerekkorom volt nélküle is.
2021. máj. 3. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A párom így nőtt fel.

Bár 2 éves korában összejött az édesanyja egy férfival, aki immáron 23 éve a nevelőapja.

Kiskorában apának hívta őt a párom, a gyerekkori haverjai előtt faternak, amúgy meg különböző hülye beceneveken szólítják egymást.

Nem igazán tekinti apjának a párom? ezt látom, de jó a kapcsolatuk.

A párom egyáltalán nem akarná megismerni az igazi apját, a nevét sem tudja, sosem kérdezte az édesanyjától sem.

Szerintem ha mindent megmutatsz a gyermekednek a világból, nem érezheti hiányát egy apaképnek.

2021. máj. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszokat, nagyon megnyugtatóak voltak. 😊
2021. máj. 3. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!