Rossz anya lennék??

Figyelt kérdés
Nos kezdem azzal hogy volt már itt kérdésem.. rosz házasság stb... Most addig jutottunk hogy válás... Igen de van egy 6 éves kislány aki teljes mértékben apa függő..Imádja az apját szinte szerelmesek egymásba. Remek apa mindent meg ad a gyermekének amire csak szüksége van. Nyilván én is csak azzal az a baj hogy az nem apa .. vele alszik vele kel.. tehát teljesen apa függő. Engem is nagyon szeret érezteti. Szóval ...A férjem nevén van az ingatlan így nekem kell azt elhagyni... Nekem is van lakásom csak az másik városban van. Lányom most kezdené itt az iskolát itt vannak a barátai a nagyszülők 1 lépcsőházal laknak csak arrébb.. Ő hozzájuk is nagyon kötődik... Szóval minden oda köti a kislányomat.. És tudom hogy velem lenne a legjobb neki hisz én vagyok az anyja. És azt is tudom hogy sok gyerek él így.. De mi van akkor ha az apjával jobb lenne neki maradna minden a meg szokott szinte.. és nem tudom mi tévő legyek mert a szívem szakad meg érte de mi van ha most tenném ezzel tönkre a kis lelki világát hogy ki szakítom onnan és el veszem az imádott apjától.. szerintetek ???

2021. máj. 5. 11:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%
Ja meg amúgy ha tanuláshoz gép is kell,mert pl az a feladat, hogy internetről írjanak ki valamit, vagy nemtom, szal pl ott is tudna pl irkálni neten a barátaival, tehát lehet,hogy oda hozzád anyuka is kéne a kislánynak egy saját laptop pl. Hogyha pl apukájánál nagy gépe van, és az nem hordozható; meg tehát pl lehet hogy kéne ,hogy mindkét helyen legyenek cuccai, pl ruhák, játékok, akár szórakoztató könyvek, hogy tehát mindkét otthonában tudjon mit csinálni, el tudja foglalni magát, de mondjuk beszélgethettek is,meg szoval társasjátékozhattok is, társasozás közben is sztorizgathattok, elmehettek együtt shoppingolni, fagyizni, lehet pizzázni is, meg hogy együtt süttök valamit és a kislány visz haza belőle az apukájának is, de szal minden lehet cool. PL ki is ülhettek akár a parkban a padra, vagy ha van saját udvarotok , akkor ott, vagy erkélyen, vagy sétálni, stb. Szal nem kell,hogy tökre elszakadjatok egymástól. Meg pl mindig vinni kell majd a gyerektartást szal akkoris tudtok talizni, amúgy csinálhattok akkoris hármas programokat is apukával együtt, attól függetlenül, hogy már nem fogtok együttélni, pl állatkert;
2021. máj. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem lennél rossz anya. Főleg, hogy a gyerek érdekeit nézed. Viszont tapasztalatból írom, hogy ilyenkor a legtöbb ismerős elfordul, mert ugye, sokan úgy gondolják, hogy ha egy anya nincs a gyerekével, akkor az nem is kell neki. Pedig ez nem igaz.

Tudom, nem ugyanaz a kettő, de nekem az autista kisfiamat kellett kollégiumba adni, mert ahol mi lakunk, az ottani iskolában semmit nem fejlődött. Először nem értettem, hogy miért nem köszönnek vissza az ismerősök, majd az egyik kiabálva az utcán a fejemhez vágta, hogy le mondtam a gyerekemről. Na ilyenkor kell nagyot nyelni, és arra gondolni, hogy jó a gyereknek? Igen? Akkor fulladjon meg, aki ilyet mondott!

Ja, és a gyerek csak kollégista, tehát nem mondtam le róla!

2021. máj. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
86%
Kerdes hogy az apjanak kell- e ennyire. De ha nem akkor legyen annyi benne hogy megmondja. Ne neked puffogjon a gyerek hogy miert nem apaval van. Altalaban nem szoktak kapkodni a gyerekert.
2021. máj. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Hagyd az apjával szerintem is.
2021. máj. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
16%
Én válás után elköltöztem a gyerekekkel 18 km-re. A lányom félévkor kezdett az új iskolában. A fiamat kivettem a bölcsibol, ő szeptemberben kezdi az új oviban. A gyerekek sokkal hamarabb alkalmazkodnak az új helyzetekhez.
2021. máj. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Én tuti nem adnám az apjának.

Igen, rossz anya vagy, és csúnyán fognak rád nézni.

2021. máj. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!