Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A hugom meglátott maszturbálás...

A hugom meglátott maszturbálás közben, mit tegyek, hogy ne mondja el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Ő 11 éves, észre se vettem, hogy ő ott áll az ajtóban, és néz engem, kb 2 percig nézhetett, mire észrevettem. A szüleim nem tudják, hogy szoktam maszturbálni, de mi lesz, ha elmondja nekik? Még nem tudtam a hugommal beszélni, nem is tudom, hogyan mondjam el, hogy mit csináltam :/

(L)


2021. máj. 9. 19:27
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
65%
Tudod mi lesz, ha megtudják? Kiröhögik és leb@$$zák, hogy ne turkáljon más magánéletében. Aki a nővérét kukkolja maszti közben, abból kitelik, hogy a szüleit is kukkolja szex közben...
2021. máj. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
78%

Hogyan reagáltad le amikor meglátott?


Felhúztad gyors a bugyit, vagy rakiabaltal hogy menjen el?

2021. máj. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
87%

Miért kérdezné meg? Én nem tudom, egyesek úgy csinálnak az ilyen kérdéseknél ezen a platformon, mintha a testvérüket amúgy annyira érdekelné, hogy ők mit csinálnak. Hidd el, 11 évesen valószínűleg tudja, hogy mit csináltál, és pont lesz@rja, mert ő is tudja, hogy ez nem az ő dolga, plusz minek hozná ezt fel a szüleiteknek is? Ezzel mindenkit csak kellemetlen helyzetbe hozna, még egyszer mondom, 11 éves, nem pedig 6!

Engem inkább az érdekelne, hogy te miért nem csukott ajtónál maszturbálsz?Normális esetben én még kulcsra is zárom az ajtót, nem, hogy még nyitott ajtónál, mit vársz, hogy majd nem fogják így észre venni? Ez nekem erősen kamu szagú.

2021. máj. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Hát megkérdeztem, hogy mit szeretne(mert általában akkor jön át, ha szeretne valamit), de azt mondta, hogy elfelejtette mit akartat, és kiment.
2021. máj. 9. 20:22
 15/39 anonim ***** válasza:
67%
És amég megkérdezted addig ott ültél meztelenül?
2021. máj. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
#14 nincs az ajtómhoz kulcs, én pedig azt hittem, hogy nincsenek itthom, mivel elment a boltba, és nem hallottam, amikor hazaért, mivel a szobámtól kicsit messzebb van a bejárati ajtó.(a szüleim meg nem voltak otthon)
2021. máj. 9. 20:25
 17/39 A kérdező kommentje:

#16

Nem

2021. máj. 9. 20:25
 18/39 anonim ***** válasza:
57%
Ez kamu kérdés, vegyétek már észre, össze-vissza beszél hülyeségeket a Kérdező, #14 voltam.
2021. máj. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
NEM kamu. Tudtam, hogy majd idejöttök trollkodni, ha nem tudtok hasznosat írni, akkor nem is kell.
2021. máj. 9. 20:28
 20/39 anonim ***** válasza:
86%
De most erre mit írjunk ember? Tanuld meg becsukni az ajtót legközelebb, vagy ha mindenképpen nyitott ajtóval akarsz, akkor először bizonyosodj meg arról, hogy nincs otthon senki. Nem tudom, milyen "hasznos" dolgokat akarsz hallani, ha a húgod el akarja mondani a szüleiteknek, amit kétlek, akkor el fogja mondani, ezzel nem tudsz mit csinálni.
2021. máj. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!