Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A hugom meglátott maszturbálás...

A hugom meglátott maszturbálás közben, mit tegyek, hogy ne mondja el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Ő 11 éves, észre se vettem, hogy ő ott áll az ajtóban, és néz engem, kb 2 percig nézhetett, mire észrevettem. A szüleim nem tudják, hogy szoktam maszturbálni, de mi lesz, ha elmondja nekik? Még nem tudtam a hugommal beszélni, nem is tudom, hogyan mondjam el, hogy mit csináltam :/

(L)


2021. máj. 9. 19:27
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
2021. máj. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
34%
19/ és 22 ezek bármiylen hiehetlen megesnek és zavarják is afiatalokat. egy névtelen oldalra miért ne írhatná ki az ember zavarában? úgy csináltok minth aa fb-on írta volna világgá. ÉS nem aonos a két kérdés írója valszeg. Akár naponta több iylen kérdés is lehetnemert megtörténik többször is hogy rajtapnak egy fiatalt és az meg szeretné beszélni a szüleivel.
2021. máj. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
81%

#24


Honnan a francból veszed, hogy szerintem ugyanaz a kérdező? Csak belinkeltem, hogy ha a szülei meg is tudják hogy masztizik, nem verik olyan nagy dobra, mint ahogy itt a kérdező gondolja... Itt volt a kérdés alatt Kapcsolódó kérdésként.

2021. máj. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
9%
akkor szoktak linkelgetni ha kamuzzák a kérdést.
2021. máj. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy a nótában van, Ha meg tudják,had tudják úgy is tudja már a világ !
2021. máj. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
10%
ugyannnyi a csillagotok nem tudhattam hogy te másik vagy..
2021. máj. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
32%
Aberrált retard troll, nincs jobb dolgod ?!
2021. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
85%
Aztán megszólal a kistesó: "Nekem a pisti szokott a bugyimban turkálni, nem vagyok már ovis"
2021. máj. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
81%
Ezt a testvéri kapcsolatok közt kellett volna megkérdezni!!!!
2021. máj. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
80%

A kérdezőnek:

Ha elárulja a szüleidnek valószínűleg, csak beszélnek veled hogy ilyenkor figyelj oda, zárd be, nyugi nincs ezzel baj stb.

A hugod ha nemtudja mi az a szex fel se fogta hogy mit csinálsz. Ha meg tudja ő is próbálta már. (Valószínüleg tudja)

Szerintem ha tudja, nem fog elárulni, ő is kínosnak érezheti magát hogy kopogás nélkül rádnyitott.


Azoknak akik szerint kamu:

Miért lenne kamu, te jó ég? Ha egy szexuális témában egy lány kiír valamit az biztos, hogy kamu, és csak is egy troll lehet? Szerintetek nincsenek lányok akik segítséget kérnek ilyen témában? Ha meg szerinted kamu, ne írj semmit. Nem kíváncsi senki arra, hogy szerinted kamu mert nagyon nagy eséllyel nem az.

2021. máj. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!