Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A hugom meglátott maszturbálás...

A hugom meglátott maszturbálás közben, mit tegyek, hogy ne mondja el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Ő 11 éves, észre se vettem, hogy ő ott áll az ajtóban, és néz engem, kb 2 percig nézhetett, mire észrevettem. A szüleim nem tudják, hogy szoktam maszturbálni, de mi lesz, ha elmondja nekik? Még nem tudtam a hugommal beszélni, nem is tudom, hogyan mondjam el, hogy mit csináltam :/

(L)


2021. máj. 9. 19:27
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
98%
Ha 11 évesen 2021-ben még nem tudja, nem tudom milyen tv-ket néz, milyen internetet olvas, milyen facebok borul elé, milyen youtube nyílik meg, milyen plakátokat lát, miket hall a rádióban, milyen káromkodásokat hall kortársilag. oké, mi 10 évesen még csak a Sógunt néztük, úgy 35-ből 30-an, a többiek éppen büntiben voltak...
2021. máj. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező: ha nincs kulcs az ajtódhoz, akkor brit tudósok már régen felfedezték, hogy az ajtó eltorlaszolható mondjuk egy székkel. Ezzel legalább annyi időt tudsz nyerni, hogy szalonképessé tedd magad.

Jobb helyeken egyébként ismert a kopogás fogalma is, gondolom nálatok divat a másikra rárontani.

Ha meg nyitott ajtónál csináltad, akkor a hiba a te készülékedben van. Még az a szerencse, hogy nem az utca közepén kezdtél neki az önkielégítésednek.


Ha a húgod elmondja a szüleidnek, akkor lesz egy kínos beszélgetés, amin át kell esni, 5 év múlva meg csak röhögtök rajta. Nem kell ezt nagyon a szívedre venni. Nyilván kellemetlen, de nagyobb gondod ne legyen az életben.

2021. máj. 10. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
59%
Zsarolható lettél :)
2021. máj. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
86%

#33


Mégis mivel? Hogy a hugi tudja, hogy masztizik? Ez egy kb annyira természetes dolog, mintha azzal akarná valaki zsarolni, hogy tudja, hogy kék a szeme...

2021. máj. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a reakciójából látszik, hogy tudja mit csináltál és ha már tudja, akkor neki is biztos kínos lehet ez a téma. Lehet csak azért nem ment ki egyből, mert le volt sokkolva. Az a gyerek amelyik nem tudja mi az a maszturbálás és lát ilyet, előbb fogja megkérdezni, mint sem azt mondani, hogy elfeljtette mit akart mondani. Mindenesetre én kevés esélyt látok arra, hogy elmondja a szüleiteknek.
2021. máj. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
55%

Mondd azt neki, hogy belemászott egy nagy pók a lyukadba és azt próbáltad kiszedni.

Meg azt, hogy vele ne történjen ilyen, mindig hordjon ott egy jó nagy dugót:P

2021. máj. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
67%
36-os sírok. Haha de nagy! 😂😂😂
2021. máj. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:
85%
Érdekel mi lett a sztorid vége. Elmesélte a szüleidnek hogy mit látott?
2021. jún. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy engem is érdekelne
2021. jún. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!